Birželio 15 d. rokiškėnus pasiekė puiki žinia – atidarytas Moderniosios kineziterapijos kabinetas. Jame dirba ilgametę patirtį turintis kineziterapijos specialistas Vytautas Mikalajūnas, teikiantis pagalbą ir tiems, kuriuos kamuoja skausmai, ir norintiems atsipalaiduoti, todėl kabinete laukiami visi.

Moderniosios kineziterapijos kabinete teikiamos įvairios paslaugos:

  • Kineziterapija.
  • Taikomoji kineziologija naudojant raumenų testavimą. Tai – metodas, padedantis nustatyti, kurios organizmo sistemos sutrikimas sukėlė žmogaus sveikatos bėdų.
  • Fitoterapija.
  • Refl eksoterapija. Tai – vienas seniausių fi zioterapijos metodų, kurio mechanizmas pagrįstas biologiškai aktyvių kūno taškų dirginimu, kad pagerėtų vidaus organų veikla ir viso organizmo būklė.

Pritaikydamas šiuos gydymo metodus, V. Mikalajūnas padeda išvengti galvos, stuburo ir sąnarių skausmų, koreguoja ydingą laikyseną bei malšina vidaus organų sutrikimus, lėtinio nuovargio ir streso sukeltus simptomus.

Kineziterapeutas V. Mikalajūnas, teikiantis kompleksinę pagalbą žmogaus organizmui ir ieškantis atsakymo į klausimą, dėl ko kyla skausmas, įsitikinęs – negaluojančiam galima padėti.

Moderniosios kineziterapijos kabinetą rasite: Taikos g. 5, Rokiškis.

Visa informacija teikiama tel. +370 656 43 906

Būtina išankstinė registracija.

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
antanasSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
antanas
antanas

Žmogaus kune dirginant „tam tikrus” ir „tik to ale specialisto” taskus nelaikyciau moderniaja kineziterapija. Ar kineziterapeutas dirba pagal Karel Lewit metodiką? Is straipsnio ispudis susidaro, kad ne, tai kur oficiali modernioji ir to pagrindimas?

Smalsutis

Neaišku, kokios vertės pinigą reikia padėti už paslaugas.