blank

Kodėl renkamasi medis?

 Kyla klausimas, kodėl žmonės stato namus ar tam tikros paskirties patalpas medienos, o ne kokiomis kitomis priemonėmis? Dažnai tai yra daroma todėl, kad žmonės turi savo privačius miškus, tokiu būdu sutaupo pinigų. Taip pat tai gali būti todėl, kad tarkim pirtelės niekada nėra statomos plytų pagalba. O kodėl renkamasi mediena? Mediena labai dažnai atrodo labai gražiai, ji miške nukerta. Miško technika ją atgabena į įmonę, kurioje yra ruošiama naudojimui. Kokia kaina norint naudoti medieną? Medienos kaina priklauso nuo to kokia pati mediena yra. Jos kaina gali skirtis ir kelis kartus, o kartais kainuoti vienodai. Kodėl rinkos kainos tokios skirtingos. Tai dažnai priklauso nuo to, kokia medienos padėtis šiuo metu. Kartais medienos sunaudojimas padidėja, todėl pačios medienos kiekis rinkoje sumažėja, todėl ir jos kaina yra gerokai didesnė nei visada. Tačiau yra ir taip, kad įmonės medienos pasirūpina tiek, kad jos nėra kur sandėliuoti ir tenka ją parduoti pigiau, kad atsilaisvintų vieta. Mediena dažnai naudojama todėl, kad su ja patogu dirbti, su ja greit pastoti nama ar kiti pastatai.

Ką rinktis be medienos?

Ką rinktis tuomet kai mediena žmogui yra neprieinama. Dažniausiai lieka paprastieji resursai kaip plytos, blokeliai ir visi kiti puikiai žinomi metodai. Įmonės, kurios stato namus ir kitos paskirties pastatus vis dar nenusprendžia kas yra geriau mediena ar kiti statymo būdai. Dažnai miško technika, kuri veža mediena kainuoja nemažus pinigus tačiau plytų ar blokelių vežimas taip pat kainuoja panašiai. Tai ką rinktis žmogui, kuris nežino kokios paskirties namas jam reikalingas. Tai gali padėti nuspręsti specialistai, kurie dirba šioje sferoje daug metų ir žino kas yra geriausia šiuo metu rinkoje. Na  jei žmogus ir žino ko jis nori, tuomet galima jam patarti kaip būtent turėtų atrodyti jo naudojamos patalpos statomos su tam tikromis medžiagomis.

Kaip atrodo medinio namo statymas?

 Tai procesas, kuris kaip ir kiti statymo būdai trunka, tačiau šiek tiek mažiau. Pirmiausia paruošiamas pamatas, kurioje vietoje stovės namas, vėliau atgabenama jau suruošta mediena, kuri statybininkų pagalba yra dedama ir konstruojama taip, kad namas kuo greičiau stovėtų ir įgautų formą. Pastačius namą, yra uždedamas stogas ir toliau paruošiamas jo vidus naudojimui. Taigi medinio namo statymas yra procesas, kuris trunka man tikrą laiko tarpą.

Užs. 645

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments