VRM autoūkio logotipais paženklintų automobilių kolona nustebino rokiškėnus. A.Minkevičienės nuotr.
VRM autoūkio logotipais paženklintų automobilių kolona nustebino rokiškėnus. A.Minkevičienės nuotr.

Dešimt Vidaus reikalų ministerijos (VRM) autoūkio logotipais paženklintų „Škoda“ ir „VW“ automobilių, praėjusį penktadienį laksčiusių po miestą, stebino gyventojus. Jie  redakcijos teiravosi, ką  pas mus veikia tokia galybė pareigūnų? Juolab kad pastaruoju metu rajone lyg ir nebuvo rezonansinių įvykių, konfliktų  ar kokių nors neramumų…

Nustebo
Penktadienio rytą mieste pastebėta daug VRM automobilių. Per pietų pertrauką ši kolona atvyko į piceriją „Pipirini“, kur trys dešimtys kostiumuotų svečių pietavo. Vėliau automobiliai prasuko pro Nepriklausomybės aikštę ir nulėkė Krašto muziejaus link.
Rajono policijos viršininkas Stasys Meliūnas, paklaustas apie VRM desantą ir jo tikslus, nuoširdžiai nustebo: „Tikrai nieko negirdėjau apie ministerijos vizitą į mūsų rajoną.“ Apie paslaptingą viešnagę  „Gimtajam Rokiškiui“ nieko negalėjo pasakyti ir rajono meras Vidmantas Kanopa: jis prisipažino nebuvęs informuotas apie tai, kad į rajoną atvyksta VRM.
Jokios informacijos – ir VRM internetiniame tinklapyje, kuriame paprastai skelbiama ministerijos vadovų darbotvarkė ir išvykos į rajonus. Telefonu atsiliepę ministro Raimundo Palaičio padėjėjai negalėjo pasakyti, ką Rokiškyje veikia visas būrys asmenų, atvykusių į mūsų miestą tarnybiniais ministerijos automobiliais, tačiau pažadėjo tuoj pat išsiaiškinti ir informuoti „Gimtąjį…“.

Daugiau antradienio “Gimtajame…”

Aldona MINKEVIČIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: