blank
  1. Merino vilnos megztiniai ir kiti drabužiai iš merino – švelnūs bei malonūs dėvėti

Merino vilnos megztiniai ir kiti drabužiai iš merino pasižymi švelnumu bei minkštumu. Kadangi merinas yra plonesnio bei lankstesnio plauko, priešingai nei kitų avių vilna, merino vilnos drabužiai yra malonesni odai ir nesukelia jokio erzinančio niežulio.

  1. Termo rūbai ir kiti merino vilnos drabužiai – pralaidūs orui bei drėgmei

Termo rūbai ir kiti drabužiai iš merino vilnos, priešingai nei dauguma kitų gaminių, gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Be to, merino vilnos drabužiai pasižymi puikiu oro pralaidumu.

  1. Kepurės, šalikai, pirštinės, movos ir kiti gaminiai iš merino nesugeria nemalonių kvapų

Kepurės, šalikai, pirštinės, movos ir kiti drabužiai iš merino vilnos turi unikalią savybę – jie nesugeria nemalonių kvapų. Tai lemia merino vilnoje esantis natūralus riebalinis sluoksnis – lanolinas (iš nukirptos avies vilnos išgaunamas organinis junginys, kuris yra panašus į iš žmogaus odos išskiriamus riebalus). Lanolinas pasižymi natūraliomis antibakterinėmis savybėmis, kurios ir neleidžia nemaloniems kvapams greitai įsigerti į dėvimą drabužį iš merino.

  1. Merino vilnos drabužiai turi termoreguliacinių savybių

Dar vienas merino vilnos drabužių išskirtinumas – jie pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis. Merino vilna geba puikiai prisitaikyti prie oro sąlygų, o merino vilnos drabužiai palaiko optimalią žmogaus kūno temperatūrą: esant vėsiam orui, jie šildo, o įkaitus kūnui, padeda jam greičiau atvėsti. Dėl šios priežasties drabužiai iš merino tinkami dėvėti visais metų laikais. Be to, merino vilnos drabužiai labai tinka sluoksniavimui: šaltuoju sezonu juos rekomenduojama nešioti kaip pirmąjį sluoksnį.

  1. Drabužiai iš merino užtikrina judėjimo laisvę

Merino vilnos drabužiai yra elastingi bei maloniai priglunda prie kūno, todėl nevaržo judesių. Ši merino vilnos savybė suteikia galimybę dėvėti merino vilnos drabužius tiek kasdieną, tiek laisvalaikiu ir jaustis itin patogiai.

  1. Merino vilnos drabužiai pasižymi patvarumu

Merino vilnos drabužiai, priešingai nei daugelis iš kitų medžiagų pasiūtų gaminių, yra patvarūs ir neprarandantys estetinės išvaizdos ilgą laiką.

  1. Merino vilnos drabužiai yra tinkami dėvėti visiems

Merino vilnos drabužiai turi dar vieną unikalią savybę – jie yra tinkami dėvėti visiems žmonėms, net ir tiems, kurie yra linkę į alergijas, kadangi merino vilna yra švelni ir nedirginanti jautrios odos.

  1. Drabužių iš merino vilnos nebūtina dažnai skalbti

Kaip jau buvo minėta, merino vilnos drabužiai turi lanolino, kuris neleidžia kvapams greitai įsigerti į dėvimus drabužius. Dėl šios priežasties drabužių su merinu, priešingai nei daugelio sintetinių gaminių, kurie yra linkę sugerti prakaitą, nereikia labai dažnai skalbti: kartais juos pakanka paprasčiausiai gerai išvėdinti ir nemalonūs kvapai greitai išnyksta.

Užs. 1473

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: