blank

MB „Kebita“ dezinfekantai yra sertifikuoti NACIONALINIO VISUOMENĖS SVEIKATOS CENTRO PRIE SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS. (Visuomenės sveikatos priežiūros veiklos licencija Nr. VSL-815)

Mūsų, MB „Kebita“, naudojama koncentruota plovimo-dezinfekavimo priemonė skiriasi nuo spiritinio dezinfekanto tuo, jog ilgai neišgaruoja ir yra naudinga ilgą laiką.

Mūsų priemonės mikrodalelės ilgai išlieka ant paviršių, o ant jų patekusius virusus bei bakterijas sunaikina. Ją galima naudoti visų paviršių, įrankių ir įrangos plovimui ir dezinfekcijai maisto gamybos vietose: kavinėse, restoranuose, maisto perdirbimo įmonėse, sveikatos priežiūros, visuomeninės paskirties įstaigose (viešbučiuose, grožio salonuose, kirpyklose, soliariumuose, mokyklose, vaikų darželiuose, prekybos įmonėse ir pan.). Ketvirtinių amonio junginių, sekvestrantų ir atitinkamų priedų derinys paverčia šią priemonę labai efektyvia kovojant su įvairiu mikroorganizmų spektru, esant bet kokio kietumo vandeniui. Priemonės sudėtyje yra paviršiaus aktyviųjų medžiagų, kurios leidžia plauti ir dezinfekuoti vienu metu.

  • Viena priemonė valymui ir dezinfekcijai.
    • Efektyvi kovoje prieš įvairų mikroorganizmų spektrą (bakterijas, grybelius, mieles, virusus, koronavirusą COVID-19), užtikrina higieną.
    • Efektyvi bet kokio kietumo vandenyje.
    • 2 ir 4 tipų biocidas.

Aplinkoje padidėjus kenksmingų mikroorganizmų kiekiui, būtina atlikti dezinfekciją su sertifikuotomis priemonėmis. Dabartinė situacija verčia ypatingą dėmesį skirti sterilumui, tad esame pasiruošę dezinfekuoti bet kokias privačias ir viešas vidaus erdves, įrenginius, baldus, daiktus ar audinius – ši paslauga užkerta kelią nepageidaujamų mikroorganizmų dauginimuisi patalpoje.

Standartinės laiptinės dezinfekavimo profesionaliais aparatais kaina – tik 50 Eur. Patalpų dezinfekavimo kaina priklauso nuo kvadratinių metrų. Dezinfekuojame specialiu skysčiu, kuris naikina visus virusus bei bakterijas.

Būkime atsargūs!

Tel. +370 645 96 846; +370 609 14 456

MB „Kebita“

Į. k. 304789382

Liepų g. 9-20,Rokiškio r., 42100 Juodupė

Užs. 345

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments