blank

Dekoracijomis

Dažniausiai bijoma skirstyti mažus butus į zonas, nes per didelis kiekis daiktų gali sukelti netvarkos įspūdį. Tačiau zonas galima atskirti ir smulkiomis detalėmis, kurios neperkraus mažos erdvės. Dekoravimo idėjų galite dairytis internete, o labiausiai patikusias susikelti į koliažą.

Pavyzdžiui, „kiauro“ rašto lentynos internetu yra vienas iš būdų, kaip atskirti kambario zonas. Lentynų konstrukcija atskiria zonas, bet tuo pačiu padeda išsaugoti erdvę, nes nesudaro kliūčių į miegamąjį patekti dienos šviesai. Po lentynėlėmis galima paslėpti šviestuvus, kurie vakarais pripildys namus jaukumo. Taip pat jose galima laikyti įvairius daiktu, tokius kaip knygas, nuotraukas, gėles ir t. t.

Kitas būdas perskirti zonas yra širmos ir užuolaidos. Jeigu lova pastatyta prie pat sienos ir norite didesnio privatumo, šią zoną galite perskirti užuolaidomis. Tiek užuolaidos tiek širmos sukuria jaukumo jausmą namuose. Norint, jog dieną patektų daugiau šviesos užuolaidas galima lengvai atidengti, o vakare jas užtraukti.

Baldais

Jeigu nenorite pirkti papildomų dekoracijų, galite panaudoti esamus baldus, paprasčiausiai juos atsukant į priešingas puses. Pavyzdžiui, sofa atsukta į vakarus, o lova į rytus, šiuo atveju, lovos galvūgalis ir sofos atstoja pertvarą ir vizualiai atskirti erdvę į dvi dalis. Tad vienoje pusėje yra svetainė, kitoje miegamasis.

Taip pat patariama investuoti į daugiafunkcinius baldus. Jie neužima daug vietos ir prireikus gali atlikti skirtingas funkcijas. Tai nėra pigi investicija, tačiau tokiu būdu sutaupoma labai daug erdvės. Baldai pagaminti iš kokybiškų medžiagų, todėl būsite užtikrinti, jog baldas tarnaus ilgą laiką.

Išsirinkę sau priimtiniausią būdą, galėsite mėgautis skirtingomis zonomis mažame bute. Atėję svečiai žinos, kur gali prisėsti, kol jūs darote arbatą. Taip išvengsite nemalonumų, o patiems taip pat bus maloniau sugrįžti į namus.

Užs. 1189

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments