blank

Geriausias akcijas rasite specialiame leidinyje

Specialų „Maxima“ leidinį neretai galima rasti savo pašto dėžutėje, tačiau tuomet, jei nepavyktų jo gauti, tikrai nereikėtų nusiminti. Šiandien visa svarbiausia informacija taip pat gali būti randama ir internetinėje erdvėje, todėl informacinio leidinio galite ieškoti būtent čia. Ypatingų pasiūlymų peržiūrai sugaišite ne daugiau nei kelias minutes, ir tai jums padės nuspręsti, kokios prekės turėtų atsidurti jūsų pirkinių krepšelyje. Šis „Maxima“ leidinys yra periodiškai atnaujinamas, todėl visada svarbu pasidomėti, kokiu laikotarpiu galioja čia pateikti pasiūlymai.

Visada aktualios akcijos

„Maxima“ prekybos tinklas ypatingą dėmesį skiria įvairių pasiūlymų aktualumui, tad galite būti užtikrinti, kad šio prekybos tinklo parduotuvėse galėsite rasti tokių prekių, kurios jums gali praversti būtent šiuo laikotarpiu. Rūpinamasi, kad Maxima akcijos padėtų įvairių prekių įsigyti pačiomis palankiausiomis kainomis, todėl rinkdamiesi šį prekybos tinklą visada galėsite sutaupyti. Ypatingų „Maxima“ nuolaidų taip pat gali tikėtis „Ačiū“ kortelės savininkai: su šia lojalumo kortele tam tikrų grupių produkcijos galima įsigyti su ženklia nuolaida.

Pinigų taupymas tapo dar paprastesnis

Galimybė sutaupyti pinigų vilioja daugelį pirkėjų, todėl „Maxima“ stengiasi, kad tą daryti būtų galima gerokai paprasčiau ir efektyviau. Dauguma mūsų šalies gyventojų nemažą pajamų dalį skiria būtiniausiems kasdieniams produktams, tačiau tuomet, jei yra ieškoma geriausių prekių kainų, sutaupyti pinigų tampa gerokai paprasčiau. „Maxima“ specialiame leidinyje visada galima rasti nuolaidų, kurios taikomos kasdienėms prekėms, todėl į tai atsižvelgus galima dar paprasčiau planuoti apsipirkimą.

Itin platus produkcijos asortimentas

Maxima“ prekybos centruose pirkėjai turi galimybę rinktis iš itin plataus prekių asortimento, todėl visai nesvarbu, kokie yra pirkėjo poreikiai, jis tikrai galės rasti jo lūkesčius atitinkančios produkcijos. Šio prekybos tinklo parduotuvėse galime įsigyti įvairių ekologiškų produktų, veganiškos produkcijos, prekių šventiniam stalui, ir t.t. Maxima akcijos šių gaminių leidžia įsigyti tikrai patraukliomis kainomis, taigi, tai yra tikrai palanki galimybė sutaupyti pinigų.

Sekite parduotuvės naujienas

Jei norite apie įvairius ypatingus pasiūlymus sužinoti pirmi, užsiprenumeruokite „Maxima“ naujienlaiškį, kuriame bus pateikiama informacija apie įvairias vykstančias akcijas ir kitus ypatingus pasiūlymus. Sekdami šio prekybos tinklo naujienas galėsite sužinoti visą naujausią informaciją apie aktualiausius pasiūlymus, todėl tai taip pat galės padėti dar paprasčiau planuoti būsimus pirkinius.

užs. 1460

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments