Gimtasis Rokiškis Sveikata Masažų klasika išlieka

Masažų klasika išlieka

Kineziterapeutė Aurelija Bajorūnienė sako, kad rokiškėnai vyrai dažniausiai renkasi klasikinį nugaros, o moterys – atpalaiduojantį viso kūno masažą. Nors ji jaukiai įrengtame masažo kabinete Rokiškio baseine atlieka ir daugybę kitokių: viso kūno ir atskirų jo dalių, gydomųjų, atpalaiduojančių, anticeliulitinių, medaus.

1951
0

Sostinėje įgytą patirtį panaudos gimtinėje

Neseniai į Rokiškį iš Vilniaus kartu su vyru grįžusi jauna kineziterapeutė A. Bajorūnienė, išgirdusi, kad Rokiškio baseine išnuomojamos patalpos, ilgai nedelsė ir gruodį įsirengė čia masažo kabinetą. „Turiu diplomą ir nemažos darbo patirties, todėl atėjo laikas savarankiškai išbandyti jėgas. Esu baigusi kineziterapijos mokslus Panevėžio kolegijoje, vėliau – išlyginamąsias studijas Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Pora metų dirbau viename iš sostinės SPA centrų, po to – apie ketverius metus kineziterapeute privačioje Vilniaus klinikoje“, – sako A. Bajorūnienė.

Savo kabinete kineziterapeutė gali panaudoti sostinėje įgytas žinias ir sukauptą patirtį. „Dar neilgai dirbu, bet sekasi tikrai gerai. Klientai ateina, išbando, sugrįžta ir nusiperka masažų kursą. Kartais ir dovanų artimiesiems. Taip žinia sklinda iš lūpų į lūpas ir klientų nuolat daugėja. Ypač paklausus yra vakarinis laikas“, – sako A. Bajorūnienė.

Prieš vasaros sezoną – daugiau grožio procedūrų

A. Bajorūnienė pastebi, kad moterys nesibaimina naujovių. „Dažniausiai jos renkasi atpalaiduojantį viso kūno masažą, bet populiarėja ir kūno šveitimas, medaus masažai, anticeliulitinės procedūros, ypač pavasarį. Prieš vasaros sezoną moterys stengiasi padailinti kūno formas, išbando daugiau įvairių grožio procedūrų. Anticeliulitiniai medaus masažai ir procedūros iš tiesų veiksmingi. Jau po vieno kito karto keliais milimetrais sumažėja probleminių vietų apimtys, kūnas tampa stangresnis. Tik vien masažų neužtenka, būtina susireguliuoti mitybą, gerti pakankamai vandens ir daug judėti “, – šypsosi specialistė. 

Masažų įvairovė

Kineziterapeutė klientams siūlo tikrą masažų ir procedūrų įvairovę – klasikinius viso kūno arba atskirų jo dalių masažus: veido, galvos, pėdų, kojų, rankų, pilvo, pečių juostos, nugaros; gydomuosius kenčiantiems nugaros skausmus; atpalaiduojančius, padedančius pamiršti stresą ir įtampą; kūno šveitimo procedūras, stimuliuojančias odos atsinaujinimą, ją pamaitinančias; gydomuosius ir gražinančius medaus masažus, įvairias anticeliulitines procedūras.

„Vienos procedūros neužtenka, rezultatui pasiekti reikalingas masažų kursas. Jeigu norite atsipalaiduoti ir šiaip maloniai praleisti laiką, užtenka ir vieno atpalaiduojančio viso kūno masažo, bet jei norite išspręsti problemas, teks masažo kabinete lankytis dažniau“, – sako A. Bajorūnienė ir priduria, kad daugiau procedūrų besirenkantiems klientams taikomos nuolaidos

Šiuo metu 5 masažų kursui taikoma 10 proc. nuolaida, 10 masažų – 15 proc.

Kabinete galima įsigyti ir dovanų kuponų vienai ar kelioms procedūroms. Kupone gali būti nurodyta konkreti procedūra arba tik suma.

A. Bajorūnienės masažo kabinetas įsikūręs Rokiškio baseino patalpose (Taikos g. 21A). Tel. pasiteirauti +370 621 28 919.

Rasa SKUODYTĖ

Prie Dirdų