blank

Lubrikantai bene dažniausiai pasirenkami esant makšties sausumui, kai dėl vienų ar kitų priežasčių moteris negali pakankamai sudrėkti natūraliai. O tų priežasčių yra tikrai daug, pavyzdžiui: tam tikros ligos ar vartojami vaistai, stresas, alkoholio vartojimas, dietos, rūkymas, kontraceptikai, net pernelyg dažnas kavos vartojimas ir kt.

Lubrikantas padeda išvengti diskomforto ir suteikia intymiems santykiams visai kitą lygį, dar ši priemonė gali saugoti ir nuo infekcijų.

Lubrikantų rūšys: kokį rinktis?

Lubrikantų pasirinkimas rinkoje tikrai stebina, todėl skirtingų poreikių turintys pirkėjai atranda tuos, kurie jiems tinka idealiausiai ir puikiai pateisina lūkesčius.

Kaip universaliausią pasirinkimą galime išskirti lubrikantus, pagamintus vandens pagrindu. Jie gali būti naudojami įprastam bei analiniam seksui, su prezervatyvais ir bet kokiais sekso žaisliukais. Puiku tai, kad vandens pagrindo lubrikantai yra bekvapiai, beskoniai, jie netepa ir nepalieka dėmių ant drabužių ar patalynės. Tiesa, vienas trūkumas – jie pakankamai greitai išgaruoja, tad esant poreikiui gali reikėti panaudoti kelis kartus.

Dar vienas tipas – silikono pagrindo lubrikantai. Pastarieji taip pat labai populiarūs, bet jų nereikėtų naudoti drauge su iš silikono pagamintais sekso žaislais, mat toks lubrikantas gali turėti neigiamą poveikį šiems daiktams. Privalumas tas, jog silikono pagrindo lubrikantai išlieka ilgai dėl tirštos konsistencijos.

Jums gali patikti ir aromatizuoti lubrikantai. Kokio skonio pageidaujate: šokolado, arbūzo, braškių, bananų ar kito? Toks lubrikantas meilės žaidimus pavers ne tik maloniais, tačiau ir dar labiau jaudinančiais, apsuptais viliojančių kvapų.

Ypatingiems potyriams rinkitės vėsinančius arba šildančius lubrikantus. Tiek vienų, tiek kitų sudėtyje yra visiškai saugios medžiagos, maloniai šildančios arba šaldančios intymiąsias vietas ir leidžiančios meilės žaidimams suteikti dar daugiau potyrių!

Galite rinktis konkrečiai analiniam seksui skirtus lubrikantus. Kaip naudoti? Jų naudojimo ypatumai nesiskiria nuo įprastų, tiesiog analiniam seksui skirti lubrikantai maksimaliai drėkina, kas yra labai svarbu, nes analinėje angoje natūraliai drėgmė visiškai nesigamina, todėl būtina sukurti kaip įmanoma labiau drėkinamą terpę. Analiniam seksui skirti lubrikantai yra tirštos konsistencijos, todėl išlieka ilgiau. Jie efektyviai saugo nuo skausmo bei diskomforto ir leidžia pajusti dar didesnę sekso žaidimų kokybę.

Lubrikantai skiriasi ir pakuočių talpa. Jei šias priemones išbandysite pirmą kartą, neskubėkite įsigyti didelės pakuotės. Rinkitės kompaktiškas, išbandykite kelis skirtingus variantus ir atraskite tai, kas Jums tiks geriausiai. Kai jau žinosite, koks lubrikantas labiausiai tinka, tuomet verta pirkti didesnę pakuotę, kuri dažniausiai parduodama patrauklesne kaina, palyginti su kompaktiškomis mažomis pakuotėmis.

Puikus sprendimas – pirkti internetu

Lubrikantai – gana intymi prekė, kurią ne visi išdrįsta rinktis ir pirkti įprastoje parduotuvėje. Tad galimybė įsigyti internetu yra tobulas sprendimas. Dar vienas privalumas tas, jog internetu pirkti labai greita ir patogu, pavyzdžiui, iš Cupid.lt svetainės įsigytas lubrikantas į paštomatą atkeliaus vos per 1–2 darbo dienas. Maksimaliam konfidencialumui – neutrali pakuotė, neišduodanti, kas slypi jos viduje!

Užs. 925

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments