Alvyta Lašienė kiekvienam klientui skiria daug dėmesio ir padeda sudaryti individualią masažų programą. R. Skuodytės nuotr.

Kodėl naudingi limfos masažai?

Žmogaus organizme yra apie 1–2 litrus limfos skysčio, kuris nuolat patenka iš kraujo plazmos į audinius, o iš jų – į limfos kapiliarus. Limfmazgiai, esantys įvairiose kūno vietose – pažastyse, kakle, kirkšnyse – filtruoja ir šalina iš organizmo kenksmingas medžiagas, mikrobus, apmirusias, nesveikas ląsteles, svetimkūnius.

Kita limfinės sistemos paskirtis – šalinti skysčių sankaupas, mažinti pabrinkimus, patinimus, dėl to atliekant limfos drenažą gerėja kraujotaka, medžiagų apykaita. Masažas apie 10 kartų paspartina limfos tekėjimą, iš organizmo greičiau šalinami toksinai, šlapimo, druskos ir pieno rūgštys, kurių ypač daug kaupiasi piktnaudžiaujant baltymingu maistu, sergant tam tikromis ligomis, pavyzdžiui, sąnarių ir kt. Pasak specialistų, kai limfinė sistema yra užsiteršusi, nuolat keliasi spuogai, oda būna sausa arba pernelyg riebi, ryškėja „apelsino žievelė“, dažnai kamuoja šlapimtakių uždegimai, moteriškos arba peršalimo ligos.

Jeigu turite tokių problemų, išbandyti limfodrenažinius masažus tikrai verta. Jie ypač rekomenduojami tiems, kurie mažai juda, dirba sėdimąjį darbą ir nemėgsta sportuoti,  kurie jaučia kojų patinimą ir nuovargį. „Savo klientams nuolat pabrėžiu, kad limfos drenažas veikiau ne kosmetikos, o medicininė procedūra, padedanti lieknėti todėl, kad išvalomas organizmas nuo toksinų, šlakų, neleidžiama kauptis skysčiams“, – paaiškina A. Lašienė.

Kaip vyksta ši procedūra

Limfodrenažinis masažas atliekamas „Roll Shaper“ aparatu ir, pasak A. Lašienės, jungia net keturis naudingus dalykus: rutulinio masažo, limfos drenažo, infraraudonųjų spindulių ir sporto.

Per valandos trukmės procedūrą limfos tekėjimo kryptimi atliekamas skirtingų kūno vietų, nuo pėdų iki pečių juostos, masažas, skatinantis limfos tekėjimo greitį. Jo metu iš organizmo greičiau pasišalina toksinai, skysčių perteklius, mažėja pabrinkimai, patinimai, strijos ir randai tampa mažiau pastebimi, gerėja žarnyno veikla, aktyvėja peristaltika, susitvarko psichoemocinė būsena ir gerėja miegas.

„Savo klientams sakau, kad po procedūros jie pasijus lyg pabuvoję treniruočių salėje, nes rutulinio masažo poveikis tikrai stiprus, gerokai padidina raumenų tonusą, stangrina odą. Patogu tai, kad probleminei kūno vietai galima skirti daugiau dėmesio. Galiausiai – tai nėra pasyvus gulėjimas, procedūros metu žmogus judėdamas išjudina visą kūną“, – sako studijos vadovė ir rekomenduoja ateinantiesiems limfodrenažinio masažo atsinešti lengvą sportinę aprangą – plonas tampres, apgludusius marškinėlius ir kojines.

A. Lašienė pastebi, kad paprastai klientai teigiamą poveikį pajunta po 3–4 apsilankymų. „Vis dėlto rekomenduoju atlikti bent dešimt procedūrų ir ne kartą per metus, bet nuolat. Jei tokių galimybių nėra, kelios procedūros per metus vis tiek geriau negu nieko“, – atkreipia dėmesį studijos vadovė bei užsimena dar ir apie atpalaiduojamąją tokių procedūrų naudą jaukioje aplinkoje, skambant relaksacinei muzikai.

Klientai branginami

A. Lašienė sako, kad jai kiekvienas klientas – laukiamas ir brangus svečias, kiekvienam ji skiria daug dėmesio, padeda sudaryti individualią procedūrų programą. „Taikau klientams įvairias nuolaidas: nuolatiniams – vienokias, naujai atėjusiesiems – kitokias. Vyksta ir įvairios akcijos, rekomenduoju pirkti procedūrų kuponus dovanų, nudžiuginti draugus, mamas, kurios tikrai bus dėkingos už pagerėjusią savijautą ir atgautas jėgas“, – sako studijos vadovė.


Limfodrenažinis masažas

Vilties g. 10, Rokiškis (prieš PC „Senukai“)

Tel. 8 612 60 779

Iki susitikimo!


Užs. 159

Rasa SKUODYTĖ

Prie Dirdų