blank

„Mūsų tikslas ne tik sklandžiai maisto produktais ir įvairiomis prekėmis aprūpinti Lietuvos vartotojus, bet ir užtikrinti, kad įmonėje dirbantys komandos nariai jaustųsi saugiai dėl savo finansinės padėties. Visiems „Lidl Lietuva“ komandos nariams siūlydami vieną konkurencingiausių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje, taip pat nuosekliai rūpinamės jų fizine ir emocine sveikata, kuriame nuolatos tobulėti skatinančią aplinką“, – teigia „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė.

Trečiojo šių metų ketvirčio darbuotojų užmokesčio vidurkis prieš mokesčius „Lidl Lietuva“ siekė 1894,35 eurus ir buvo didžiausias tarp maisto produktais prekiaujančių penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų.

„Lidl Lietuva“ išlaiko lyderės pozicijas ne tik pagal vidutinį darbo užmokestį, bet ir pagal atlyginimų medianą, rodo „Rekvizitai.lt“ duomenys. Šiuo laikotarpiu įmonės atlyginimų medianos vidurkis siekė 1517,66 eurus (neatskaičius mokesčių).

S. Savickienė pažymi, kad apskaičiuojant vidutinį darbo užmokestį „Lidl Lietuva“ remiasi visą kalendorinį mėnesį įmonėje išdirbusių darbuotojų atlyginimo duomenimis, nes tai tiksliausiai darbo užmokesčio situaciją atskleidžiantis rodiklis.

blank

Darbuotojams – papildomas finansinis pastiprinimas

Šių metų pradžioje bendrovė 5–15 proc. padidino darbo užmokestį visiems komandos nariams – šiam tikslui įgyvendinti iki 2022 finansinių metų pabaigos (iki 2023 m. kovo mėn.)  įmonės atlyginimų biudžete numatyti papildomi 9 mln. eurų.

Papildomą saugumo jausmą darbuotojams suteikia ir įmonėje įdiegta pakopinė algų kėlimo sistema, todėl vos įsidarbinus parduotuvių ir logistikos centro darbuotojai jau žino, kaip ateityje keisis jų atlyginimas.

„Suprantame, kad prasidedantis šaltasis metų sezonas, augančios išlaidos už komunalines ir kitas paslaugas gali kelti nerimą, todėl reaguodami į bendrą ekonominę situaciją ėmėmės papildomų priemonių. Nusprendėme iki metų pabaigos parduotuvių ir Kauno logistikos centro komandos nariams skirti papildomą finansinį pastiprinimą“, – sako S. Savickienė.

Greta atlyginimo ir kitų naudų tris mėnesius „Lidl Lietuva“ parduotuvių ir logistikos centro darbuotojai gaus prekybos tinklo dovanų korteles, už kurias bus galima įsigyti įvairių prekių bet kurioje Lietuvoje veikiančioje tinklo parduotuvėje. Tam įmonė planuoja skirti beveik pusę milijono eurų.

Visapusiškas rūpestis darbuotojais

Užs. 1217

naujieji
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: