blank

Lėlės – kokios jos?

Šiais laikais lėlių asortimentas neįtikėtinai didelis. Galima rasti pačių įvairiausių, nuo lėlių kaip tikrų kūdikių, didelio ūgio lėlių iki lėlių fėjų, princesių ar kitų personažų.

Kadangi pasiūla tokia didelė, dažnai tėveliai pasimeta gausoje tad tereikia sužinoti kokie vaiko norai ir pagal juos išsirinkti iš kelių kriterijų:

  • ar tai būtų lėlė kaip tikras kūdikis ar be tikslių panašumų į kūdikį,
  • su plaukučiais ar be jų,
  • su lyties požymiais arba be jų,
  • su atmerktomis, užmerktomis ar užsimerkiančiomis akytėmis,
  • su medžiaginiu ar viniliniu kūneliu,
  • su mechanizmu kuris leidžia lėlei sakyti žodžius ar verkti/juoktis/guguoti, arba be mechanizmo.
  • mažo ar didesnio ūgio.

Užsukus į internetinę parduotuvę Vaikysteszaislai.lt galite pamatyti ir pasiskaityti apie lėles. Galbūt rasite tai, ko jau ilgą laiką ieškojote norėdami pradžiuginti savo atžalas.

Pirmenybė su meile pagamintiems žaislams

Turbūt daugelis esame girdėję apie vienus garsiausių Ispanijos lėlių gamintojų Antonio Juan ir Salvador Berenguer (JC Toys Group). Šie gamintojai nepaprastai kruopštūs, kuria neįtikėtino grožio, į tikrus kūdikius panašias, lėles. Kiekvienas kūrinys gaminamas su meile, apgalvotas ir išpuoselėtas nuo galvytės iki kojų pirščiukų.

Taip pat jie ypatingai daug dėmesio skiria ekologijai ir tvarumui, lėlės gaminamos tik iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, yra labai kokybiškos ir ilgaamžės, kad su jomis žaisti galėtų ne viena karta.

Su lėlėmis žaisti vertėtų ne tik mergaitėms bet ir berniukams

Dažniausiai lėles įprasta sieti su mergaitėmis ir jų žaidimais, tačiau lėlės puikiai tinka ir berniukams, šie žaislai suteikia ne tik plačias galimybes vaidmenų žaidimams, bet ir skatina vaikus ugdyti šiltus jausmus, rūpestį kitais, tad tokiu atveju žaidimai su lėlėmis berniukams yra labai naudingi, nes kažkada jie taps tėčiais, todėl empatija, rūpestis yra itin vertingos savybės.

Tad nereiktų baimintis jei berniukai noriai žaidžia su lėlėmis, juk taip kuriamas vaiko vidinis pasaulis ir supratimas kaip reikėtų elgtis ateityje.

Taip pat būtina paminėti, kad tėveliams stebint vaikų žaidimus su lėlėmis galima sužinoti kokie jų vidiniai troškimai, tam tikrų situacijų suvokimą, kokios jų baimės ar kas kelia susižavėjimą. Tai gali būti ypač naudinga informacija tėveliams daugiau sužinoti apie savo vaikus.

Užs. 691

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: