Gimtasis Rokiškis Verslas Lauko ir vidaus durys: ar šie gaminiai turi derėti tarpusavyje?

Lauko ir vidaus durys: ar šie gaminiai turi derėti tarpusavyje?

141
0

Jei svajojate apie šiltą, patogų ir kokybišką gyvenimą savo namuose, tai vidaus ir lauko durys taps ypač svarbiais pasirinkimais. Vis dėlto, šiandien lauko ir vidaus tdurys sudaro iš tiesų nemenką pasirinkimą (tuo galite įsitikinti ir užsukę į https://pigu.lt/lt/namu-remontas/durys/vidaus-durys). Tačiau tuo pat metu, įsigyjant šiuos gaminius, iškyla ir labai daug įvairių klausimų, pavyzdžiui, ar vidaus durys ir lauko durys būtinai tarpusavyje turi derėti savo tekstūra, spalva ir forma? Dėmesį verta atkreipti į tai, kad yra ne viena priežastis, dėl kurios verta rinktis tarpusavyje savo tekstūra, forma, stiliumi bei spalvomis nederančiuas lauko ir vidas duris.

Viena iš priežasčių, kodėl šie du gaminiai tarpusavyje gali visiškai nederėti savo forma, spalva, tekstūra ar stiliumi, yra interjero bei eksterjero ypatumai. Nors įrengiant namus, yra labai dažnai kalbama apie tai, kad būtina išlaikyti stilistinę harmoniją, verta akcentuoti, kad visgi labai daug žmonių pageidauja, kad pastato interjeras bei eksterjeras, būtų skirtingi. Na, o vienas paprasčiausių būdų įgyvendinti šiuos tikslus, yra rinktis skirtingų stilių, spalvų, formų bei tekstūrų gaminius. Taigi, skirtingų spalvų, stilių, formų ir tekstūrų lauko bei vidaus durys šiuo atveju yra iš tiesų puikus pasirinkimas.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad nemaža dalis žmonių savo namuose pageidauja įvairovės – įvairių spalvų, formų, tekstūrų bei stilių. Toks sprendimas nepaverčia namų pernelyg vientisa, monotoniška erdve, o priešingai – leidžia išreikšti kūrybingumą bei išvengti nuobodžios rutinos. Taigi, jei norite, kad jūsų namų erdvėje būtų kuo daugiau įvairovės, verta rinktis skirtingų spalvų, formų bei stilių lauko ir vidaus durys.

Verta pabrėžti, kad skirtinga gali būti ir šių gaminių kaina. Jei nesate tikri, kurios iš šių durų turėtų kainuoti brangiau, galima daugiau išleisti perkant lauko duris ir šiek tiek mažiau perkant vidaus duris. Priežasčių, kodėl lauko durys turėtų būti brangesnės, tikrai netrūksta: visų pirma, šis gaminys susiduria su itin įvairiais aplinkos veiksniais – vasarą duris pasiekia kaitrūs saulės spinduliai bei karštis, o žiemą atvirkščiai – gaminio laukia susidūrimas su lietumi, sniegu ir dideliu šalčiu. Taigi, verta rinktis lauko duris, kurios būtų padengtos specialiomis dangomis, mažinančiomis neigiamą aplinkos veiksnių poveikį bei užtikrinančiomis maksimaliai ilgą tarnavimo laiką. Ne paslaptis ir tai, kad būtent lauko durys yra vienas iš tų gaminių, nuo kurio ypač priklauso, ar namuose bus išsaugoma daugiau šilumos ir ar juose bus tylu, t.y., ar nesigirdės iš aplinkos sklindančių garsų. Belieka tik pridurti, kad brangiau kainuojančios lauko durys iš tiesų pasižymi puikia garso bei šilumos izoliacija, todėl tikrai prisidės prie šiltos, jaukios bei ramios jūsų namų aplinkos kūrimo. Lauko durų, pasižyminčių gera šilumos bei garso izoliacija tikrai rasite https://pigu.lt/lt/namu-remontas/durys/lauko-durys/. Na, o kalbant apie vidaus duris, reikia akcentuoti, kad jų kaina gali būti ir mažesnė, kadangi vienas svarbiausių tikslų yra tik puiki estetinė išvaizda. Kita vertus, šiandien tikrai galite įsigyti ir vidaus durų, kurios puikiai pateisins ir kitus jūsų lūkesčius.

Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad tikrai netrūksta priežasčių, kodėl galima rinktis skirtingų spalvų, tekstūrų formų bei stilių lauko bei vidaus duris. Tai suteiks jūsų namams įvairovės, papildys eksterjerą bei interjerą, o taip pat – nereikia pamiršti ir kainos skirtumų: tikrai netrūksta priežasčių, kodėl lauko durys turėtų būti brangesnės nei vidaus durys. Tad linkime tinkamiausių pasirinkimų.

Užs. 497.

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments