blank
rpt

– Kuo išskirtinė kredito unija „Kupiškėnų taupa“?

– „Kupiškėnų taupa“ – jau 23-ejus metus sėkmingai veikianti kredito unija, per šį laikotarpį tapusi patikima kredito įstaiga, padedanti žmonėms susikurti asmeninę gerovę ir vystyti savo verslą. Šiuo metu „Kupiškėnų taupa“ yra subūrusi daugiau nei 2 tūkst. narių ir nuo įsikūrimo pradžios išauginusi kredito unijos paslaugų skaičių. Be įprastų kasdienių finansinių paslaugų, siūlome išskirtinius taupymo variantus ir lanksčius skolinimo sprendimus.

Minint kredito unijos jubiliejinį veiklos dvidešimtmetį, buvo įkurtas kredito įstaigos filialas ir Rokiškyje – „Kupiškėnų taupa“ tapo jungtinės centrinės kredito unijos KREDA nare. Ji dirba tam, kad finansinės paslaugos visada būtų prieinamos ir kokybiškos, o specialistai visada pasirengę rasti tinkamiausią finansinį sprendimą unijos nariams.

– Rokiškio filialas dirba trejus metus. Kas per tą laiką džiugino?

– Mes augame! Nors mums tik treji metai, džiaugiamės, kad vis daugiau Rokiškio miesto ir rajono gyventojų naudojasi mūsų paslaugomis. Klientai sugrįžta, mus rekomenduoja savo draugams ir pažįstamiems – daugelis jų užsuka pasitarti ir pasikonsultuoti rūpimais skolinimosi ir investavimo klausimais.

– Šiuo metu labai išaugo nekilnojamojo gyvenamojo turto poreikis. Regiono žmonės nori įsigyti savo būstą ar pasikeisti į geresnį. Ką gali pasiūlyti Rokiškio skyrius?

– Viena didžiausių jaunų šeimų svajonių – turėti nuosavą būstą. Namai – tai vieta, į kurią grįžtame pailsėti, atgauti jėgas, rasti įkvėpimo bei pabūti su šeima. Nuo namų jaukumo ir patogumo labai priklauso mūsų gyvenimo kokybė. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie savo klientų jaukesnio būsto ir patogesnio gyvenimo.

Unija siūlo būsto paskolas palankiomis sąlygomis, taip pat nuo 2018-ųjų, siekiant padėti jaunoms šeimoms įgyvendinti šį norą, skiriamos valstybės subsidijos pirmajam būstui su būsto kreditu įsigyti. Kredito unijos „Kupiškėnų taupa“ Rokiškio skyrius sėkmingai prisideda prie šios valstybės iniciatyvos ir šią svajonę įgyvendinti jau padėjo ne vienai šeimai.

– Ką svarbu žinoti norint gauti subsidiją?

  • Subsidijas gali gauti jauna šeima, kurios nariai yra ne vyresni nei 36-erių metų.
  • Įsigyjamas/statomas pirmasis būstas arba turimo būsto naudingasis plotas yra ne didesnis nei 14 kv. metrų vienam šeimos nariui.
  • Subsidija suteikiama ne didesniam nei 87 tūkstančių eurų vertės būsto kreditui.
  • Subsidija gali siekti nuo 15 % iki 30 % ir priklauso nuo šeimoje augančių vaikų skaičiaus.
  • Su subsidija įsigytas būstas bent dešimt metų nuosavybės teise turi priklausyti subsidijos gavėjams.

– Ką patarsite norintiems atnaujinti jau turimą gyvenamąjį būstą?

– Nuo šiol visi, imantys paskolą būsto remontui, kviečiami dalyvauti išskirtinėje programoje „Naujakurys“, kurią sukūrė UAB „Kesko Senukai Lithuania“. Turint „Naujakurio“ nuolaidų kortelę atlikti sudėtingus darbus kur kas taupiau ir paprasčiau – šias korteles savo klientams, linkėdama namų šilumos, dovanoja kredito unija „Kupiškėnų taupa“, veikianti su prekės ženklu KREDA Kupiškyje ir Rokiškyje.

Programa „Naujakurys“, be išskirtinių nuolaidų, suteikia galimybę gauti nemokamas profesionalių dizaino kūrėjų paslaugas. Jie pasiūlys inžinerinius sprendimus, padės suprojektuoti namų interjerą, išsirinkti apdailos medžiagas bei namų dekoro elementus.

– Netruks prasidėti žemės ūkio darbai. Kokia parama teikiama žemdirbiams, nukentėjusiems nuo pandemijos?

– Prasidėjo skolinimo III etapas žemdirbiams, nukentėjusiems nuo koronaviruso pandemijos. Ši finansinė priemonė – „Paskolos ūkio subjektų, veikiančių žemės ūkio ir žuvininkystės produktų gamybos, perdirbimo ir prekybos srityse, likvidumui užtikrinti COVID-19 ligos protrūkio laikotarpiu“ – yra skirta padėti spręsti problemas, kilusias dėl apyvartinių lėšų stygiaus žemės ūkiams.

Lengvatinėmis sąlygomis trejiems metams galima pasiskolinti iki 1 mln. Eur su galimu grąžinimo atidėjimu iki 12-os mėnesių, nuo 0,1 iki 0,69 proc. metinių palūkanų. Ši tikslinė priemonė žemės ūkio ir žuvininkystės produkcijos gamintojus, susidūrusius su sunkumais, Rokiškio filialą jau pasiekė per kredito uniją „Kupiškėnų taupa“.

UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas (ŽŪPGF) skelbia, kad paskolos suteikiamos neįkeičiant turto. Gavėjui yra taikomas iki 2 proc. (tačiau ne mažiau kaip 150 Eur ir ne daugiau kaip 2 500 Eur) paskolos administravimo mokestis, kuris gali būti apmokėtas paskolos lėšomis.

– Ką patartumėte žmonėms, norintiems investuoti ir taupyti?

– Unijos „Kupiškėnų taupa“ Rokiškio skyrius klientams siūlo kelių rūšių taupymo būdus*:

  • terminuotuosius indelius, 11 mėn. – 1 proc., 60 mėn. –1,5 proc.;
  • tikslinę taupymo sąskaitą ir vaiko sąskaitą.

*Lėšos indėlio(-ių) sąskaitoje(-se), kurių bendra suma yra iki 100 000 eurų, apdraustos VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymo nustatytomis sąlygomis.

– Švenčiate trejų metų gimtadienį. Ar šia proga paruošėte rokiškėnams dovanų?

– Žinoma, taip. Nuo kovo 1 d. prasideda akcija vartojimo kreditams – metinės palūkanos nuo 7 proc., terminas –  iki 60 mėn. Taip pat vyksta akcija ūkininkams, perkantiems žemės ūkio paskirties žemę: metinės palūkanos – nuo 3,99 proc., terminas – iki 20 metų (min. suma – 10 000 Eur).

– Ką norėtumėte pasakyti savo esamiems ir būsimiems klientams?

– Noriu padėkoti už draugystę, už pasitikėjimą ir už begalinį palaikymą. Visada lauksime Jūsų, nes pas mus – patogu skolintis ir naudinga taupyti!

blank

Galite kreiptis tel. 8 699 49 754

kupiskenai@kreda.lt

Nepriklausomybės a. 8, Rokiškis

užs. 229

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments