Kotedžas – tai tarsi tarpinis variantas tarp individualaus namo ir nuosavo buto, todėl nieko nuostabaus, kad miesto gyventojai tokią galimybę pasirenka vis dažniau. Priežasčių, kodėl kotedzu statyba yra tokia populiari, tikrai nestinga, taigi, jei svarstote apie tokį pasirinkimą, pravartu įvertinti, kokius privalumus tai gali pažadėti.

Patogesnė namų vieta

Nors dalis kotedžų yra statoma užmiestyje, tačiau visada yra galimybė pasirinkti tokius namus, kurie būtų pakankamai patogioje vietoje. Įvertinkite tai, ar šalia yra parduotuvių, vaikų darželių ir mokyklų, ar yra galimas susisiekimas visuomeniniu transportu, ir t.t. Kotedžų statyba taip pat galima ir pačioje miesto širdyje, tačiau tokiu atveju kaina gali smarkiai šoktelėti į viršų. Vis dėlto, įvertinę įvairius galimus pasiūlymus tikrai atrasite geriausią sprendimą.

Privatus poilsio kampelis

Kotedžai neretai yra pasirenkami vien dėl to, kad šalia savo būsto bus galima įsirengti kiemelį, kuriame šiltuoju metų laiku galėsite mėgautis saulės spinduliais. Turbūt nieko nėra maloniau už rytinį kavos puodelį nuosavoje terasoje, todėl ieškoma tokių galimybių, kurios padėtų tai įgyvendinti. Nors kotedžų kiemeliai yra ganėtinai nedideli, tačiau tai turi ir ženklų privalumą – jo tvarkymas nepareikalaus pernelyg daug laiko ir didelių pastangų. Net ir tuomet, jei esate labai užsiėmę, galite būti užtikrinti, kad visuomet galėsite palaikyti estetišką būsto vaizdą.

Nebrangus būsto išlaikymas

Dar viena svarbi priežastis, kodėl kotedžų statyba yra tokia populiari,– tai ganėtinai nebrangus būsto išlaikymas. Nusprendus įsigyti individualų namą būsimos išlaidos ne visada yra tinkamai įvertinamos, todėl tai gali smarkiai paploninti piniginę. Kas kita, jei yra pasirenkamas kotedžas – tereikia pasirūpinti jo įrengimu, ir netrukus galėsite įsikelti į savo svajonių namus. Netenka rūpintis individualia šildymo sistema, vejos priežiūros darbais, ir t.t. Kotedžo priežiūra reikalauja ne tik mažesnių išlaidų, bet taip pat ir mažesnių laiko sąnaudų, taigi, tokia pasirinkimo galimybė yra priimtina daugeliui mūsų.

Draugiška kaimynystė

Jei siekiama kiek įmanoma didesnio privatumo, palankiau rinktis individualaus namo statybas, tačiau tuomet, jei aktyvus socialinis gyvenimas jums nėra svetimas, gyvenimas kotedže gali būti tikrai įdomus. Kotedžų statyba įprastai yra numatoma tam tikruose kvartaluose, kuriuose namų išdėstymas yra ganėtinai glaudus. Tai gali būti traktuojama ir kaip privalumas, ir kaip trūkumas, tačiau įvertinkite tai, kad kartais kaimynų pagalba yra tiesiog būtina.

Palanki būsto kaina

Individualaus namo statyba visada yra brangesnė nei kotedžo įsigijimas, todėl nieko keisto, kad pastaroji galimybė sulaukia tokio didelio susidomėjimo. Šiandien kotedžų statyba yra kaip niekad sparti, todėl įvairių pasiūlymų galite rasti tikrai nemažai. Taigi, jei vis pasvarstote apie tokią galimybę, nedelskite, ir peržiūrėkite šiuo metu aktyvius pasiūlymus – kotedžai yra labai greitai rezervuojami, todėl nepraleiskite galimybės įsigyti savo svajonių namus.

Užs. 254

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie