Kuriant tobulą miegamojo interjerą, svarbu net pati menkiausia detalė. Ką jau kalbėti apie patalynę, kuri, jei tik nėra paslėpta po lovos užklotu, iš karto krenta į akis tiek patiems, tiek kitiems, gavusiems progą bent akies krašteliu pasidairyti Jūsų miegamajame. Galiausiai, kalbant apie gerą miegą, vien akimis mylėti šio tekstilės gaminio nepakanka. Kokybiška patalynė, turinti tiesioginį kontaktą su oda, atlieka svarbų vaidmenį, kalbant apie pilnavertį poilsį.

Tad tiek patalynė internetu, tiek jos pasirinkimas fizinėse prekybos vietose – užduotis, kuriai ruošiantis, reikia atlikti ir tam tikrus namų darbus. Tai yra – susipažinti su svarbiais kriterijais, lemiančiais patalynės pasirinkimą.

Kokybiškas audinys – pagrindinis reikalavimas patalynei

Žavėdamiesi patalynės spalvų ir ornamentų įvairove, nepamirškite išlaikyti ir reiklumo šio tekstilės gaminio kokybei. Patalynės paiešką geriausiai pradėti nuo gaminio sudėties analizės. Medžiaga, iš kurios yra pasiūta patalynė, nulemia ilgaamžiškumą, malonumą, patiriamą ją naudojant (švelnumas, minkštumas), priežiūros ypatybes bei kitas savybes.

Neabejotinai geriausias pasirinkimas – natūralūs audiniai. Nesvarbu, tai būtų vaikiška patalynė ar didesnių dydžių, „solidesniais“ raštais dekoruoti patalynės komplektai. Ne paslaptis, jog dažnam mūsų su natūralumu siejasi būtent medvilninė patalynė. Tai – švelni, minkšta, „kvėpuojanti“ medžiaga, neabejotinai geriausiai atitinkanti net ir pačios jautriausios odos poreikius. Tiesa, nenustebkite, patalynės aprašyme, pateiktame internetinėje parduotuvėje ar ant pakuotės, pamatę tokius žodžius, kaip, pavyzdžiui, flanelė, satinas (mako satinas), drobė, kartūnas. Tai – medvilniniai audiniai, tarpusavyje besiskiriantys audimo ypatybėmis, lemiančiomis savitas medžiagos funkcines bei estetines savybes.

Vaikiškos patalynės komplektai, pasiūti iš flanelės – vienas geriausių pasirinkimų šaltuoju metų laiku. Flanelės patalynė, dėl audinio paviršiuje esančio švelnaus pūkelio, apgaubia jaukia šiluma. Audinys prisitaiko prie kūno temperatūros, tad komfortiškas mažylio miegas, pasirinkus flanelę, garantuotas.

O, orui atšilus, atnaujinkite savo mažylio miegamąjį patalyne, pasiūta iš kartūno. Tai – plonytis, lengvutis, tačiau patvarus, judesių nevaržantis, „kvėpuojantis“ medvilninis audinys. Rūpestingi tėveliai neabejotinai įvertins puikias praktines kartūno savybes, tuo tarpu mažieji, susižavėję žaismingu dizainu, pamils savo naują patalynę akimis.

Satino patalynės komplektai, kurių dizainas dvelkia prabanga ir, tiek vizualiai, tiek liečiant, primena šilką – ypač geras pasirinkimas vasarai. Kaip ir visi medvilniniai audiniai, satinas yra minkštas, švelnus, efektyviai praleidžia orą. Satino patalynės ilgaamžiškumas puikiai dera su šio audinio lengvumu. Išskirtinė satino savybė, nepamainoma vasarą – gaivos pojūtis, kurį kūnui suteikia audinys. Žinoma, negalima pamiršti ir subtilaus satino audinio žvilgesio, atnešančio į miegamąjį prabangos „cinkelį“.

Jei norite visiško natūralumo, drobinė patalynė neabejotinai turi tapti Jūsų miegamojo interjero dalimi. Palietus drobinį audinį, gali pasirodyti, jog jis, lyginant su ką tik minėtu satinu ar flanele, nėra toks minkštas. Nesileiskite suklaidinami pirmojo įspūdžio! Kokybiškas miegas drobinėje patalynėje, nealergizuojančioje net ir jautrios odos – garantuotas. O, vertinant iš praktinės pusės, drobė maloniai nustebins ilgaamžiškumu bei paprasta priežiūra.

Tinkamas dydis – dar vienas veiksnys, lemiantis ne tik patalynės estetiką, bet ir kokybišką miegą

Akį patraukė patalynės spalva ar išskirtiniai ornamentai, o ir iš aprašymo akivaizdu, jog tai – kokybiška patalynė. Tiesa, iškilo šiokia tokio problema: patalynės dydis neatitinka turimos antklodės ir pagalvės išmatavimų. Ką daryti? Ieškokite idealiai tinkančio patalynės dydžio, priešingu atveju teks pamiršti ne tik estetiką, bet ir patogumą. Menkas malonumas miegoti ant pagalvės, „įgrūstos“ į gerokai per mažą užvalkalą arba, priešingai, gulėti ant susiraukšlėjusio užvalkalo, kuriuo „aprengta“ per maža pagalvė. „Nostra“ asortimentas platus, tad, net neabejojame, rasite visais atžvilgiais tinkamiausią produktą.

Užs. 878

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: