Krovinių gabenimas arba didelių siuntų gabenimas yra daug sudėtingesnis nei mažų siuntinių gabenimas. Jūsų pakuotės tankis ir matmenų svoris, taip pat transporto priemonės ar laivo tipas, kurį naudojate siųsdami prekes, turės įtakos jūsų galutiniam rezultatui.

Kuo krovinių gabenimas skiriasi nuo siuntų gabenimo?

Krovinių gabenimas labai skiriasi nuo mažesnių siuntų siuntimo. Jei nesate naujokas krovinių gabenimo srityje, štai ką reikia žinoti:

Pristatymo laikas yra apytikslis ir gali keistis. Krovinių siuntėjai pateikia ETA (apskaičiuotą atvykimo laiką), tačiau, skirtingai nei kitos smulkių siuntų pristatymo galimybės, pristatymas laiku retai garantuojamas. Dėl krovinių gabenimo pobūdžio (ką šiek tiek paaiškinsime) labai sunku tiksliai numatyti, kada jūsų siunta atvyks.

Turėsite tiksliai atskleisti, ką siunčiate. Krovinių siuntos paprastai keliauja su važtaraščiu (BOL), kuris iš esmės yra krovinio manifestas, nurodantis kurjeriams, ką jie veža. Siuntėjai turi žinoti, kas yra jūsų dėžėse (arba ant padėklo), kad galėtų saugiai perkelti prekes. BOL veikia kaip sutartis. Jei siuntimo metu kas nors bus sugadinta ar prarasta, ginčui išspręsti naudosite šį dokumentą, todėl įsitikinkite, kad jį užpildote visiškai ir tiksliai.

Svarbus tankis ir ilgaamžiškumas. Vienas didžiausių siuntinių ir krovinių gabenimo skirtumų yra tas, kad siuntų tankis, o ne tik dydis ir svoris, turi įtakos siuntimo įkainiams. Kai siunčiate neprekinį siuntinį (darant prielaidą, kad jame nėra pavojingų ar draudžiamų medžiagų), sunkių siuntų siuntimas kainuoja daugiau nei lengvesnių. Tačiau su krovinių gabenimu sunkesnis nebūtinai reiškia brangesnis. Pavyzdžiui, stalo teniso kamuoliukų gabenimo išlaidos yra didesnės nei plytų, nes jie yra mažiau tankūs, mažiau patvarūs ir todėl labiau tikėtina, kad bus pažeisti transportuojant.

Gabenimo būdai

Gabenimo būdų yra daug, tačiau populiariausias yra gabenimas oru. Jei jums reikia greitai išsiųsti krovinį, norėsite jį išsiųsti lėktuvu. Bet tai jums kainuos. Krovinių gabenimas oru vienas iš populiariausių, tai greitas ir patogus būdas, nes aiškus gabenimo oru pranašumas yra greitis. Jei grįžtume į apyvartos laiko palyginimą iš vandenynų laivybos, krovinių siuntimas lėktuvu yra dvidešimt keturis kartus greitesnis. Palyginti su bet kuriuo kitu krovinių gabenimo būdu, gabenimas oru yra žaibiškas.

Užs. 400

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: