Gimtasis Rokiškis Sveikata Kokius sprendimus apima terapinis dantų gydymas?

Kokius sprendimus apima terapinis dantų gydymas?

136
0

Terapinis dantų gydymas – būtent tokią frazę danai galima išgirsti, kai kalbama apie odontologiją. Tačiau įvairios apklausos tvirtina, kad daugelis žmonių nežino, kokius sprendimus apima terapinis dantų gydymas.  Tad kviečiame apie tai sužinoti daugiau.

Jei į klausimą, ką apima terapinis dantų gydymas, siektume atsakyti glaustai, reikėtų akcentuoti, kad tai – dantų gydymas arba tiesiog dantų tvarkymas. Tačiau iš tiesų į šiuos pasakymus sutilptų daug įvairių veiksmų, pavyzdžiui: plombavimas, danties nervo gydymas, dantų griežimo gydymas,  burnos chirurgija, gydymas lazeriu ir t.t. Kaip matyti, sprendimų yra iš tiesų daug ir tai nereiškia, kad vienam pacientui bus taikomi visi. Gydytojas apžiūrės dantis, įvertins situaciją ir parinks labiausiai tinkančius gydymo sprendimus. Daugiau apie šį gydymą bei galimus sprendimus, galite sužinoti https://juozas.dental/terapinis-dantu-gydymas.

Vis dėlto dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad dažnai pasitaiko atvejų, kuomet gydymas jau nebėra tikslingas, tad nelieka nieko kito, kaip tik pašalinti dantį. Savaime suprantama, likusi tuščia ertmė gali sukelti labai daug diskomforto (ne tik užtikrinamas mažesnis kramtymo efektyvumas, bet ir didesnis krūvis tenka greta esantiems dantims, todėl didėja lūžių tikimybė). Taigi, labai svarbu, kad prarastas dantis (ar dantys), būtų atkurti.  Puikiu pasirinkimu gali tapti dantų atkūrimas implantais, tačiau taip pat svarbu atminti, kad galimi du pasirinkimai – metalo keramika arba cirkonio keramika. Ir tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta rinktis antrą variantą. Visų pirma, cirkonio keramika atkurti dantys atrodys kur kas natūraliau bei estetiškiau nei atkurtieji metalo keramika (be to, nesimatys tamsios juostos tarp dantenų ir danties). Cirkonio keramika dantys yra atkuriami tiksliai, tarnauja patikimai ir ilgai. Dantų atkūrimas cirkonio keramika yra taikomas ir odontologijos klinikoje Juozas dental.

Siekiantiems sužinoti, kokia yra dantų atkūrimo naudojant cirkonio keramiką kaina, dėmesį verta atkreipti, kad ji priklausys nuo įvairių veiksnių, todėl tikslią informaciją sužinoti tik apsilankę dantų klinikoje. Visgi reikia pabrėžti, kad dantų atkūrimas naudojant cirkonio keramiką, yra puiki investicija kiekvienam, kuris nori turėti gražią bei sveiką šypseną.

Užs. 312

 

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments