Gimtasis Rokiškis Verslas Kokių taisyklių privalo laikytis automobilių nuomininkai?

Kokių taisyklių privalo laikytis automobilių nuomininkai?

51
0

Jei prireikė išsinuomoti automobilį, tai padaryti galima padaryti internetu, nes taip patogiausia. Viso labo tik reikia atsidaryti pasirinktos transporto nuoma užsiimančios agentūros svetainę. Joje rasite nuomojamų automobilių markes ir esamas nuomos kainas, pasirinksite jus dominantį variantą ir vos per kelias minutes galėsite norimą mašiną rezervuoti.

Kokie automobiliai siūlomi nuomai ir kaip galima už šią paslaugą atsiskaityti?

Mašinas nuomojančios agentūros klientams siūlo nuomotis tik pripažintų ir populiariausių markių bei naujausių modelių automobilius, kurių techninė būklė yra nepriekaištinga, o išvaizda kuo puikiausia. Už transporto priemonės nuomą galima atsiskaityti įvairiai, mokant grynais pinigais arba per internetinę bankininkystę. Jei sumokėta banko pavedimu, paslaugos davėjui verta pateikti apmokėjimo patvirtinimą.

Ar mašinos nuomininkas gali duoti ją vairuoti kitam asmeniui?

Pagal esamas automobilių nuomos taisykles išnuomotą automobilį gali vairuoti tik pats nuomininkas. Jei ketinama mašiną leisti vairuoti ir kitiems asmenims, apie tai turi būti pranešta nuomotojui iš anksto, pastarajam pateikiant jų asmens tapatybę patvirtinančius duomenis. Tačiau reikia įsidėmėti tai, kad už automobilį visiškai atsako pagrindinis jo nuomotojas, tad jeigu kas, visos pretenzijos bus jam pareiškiamos.

Ką privalo padaryti automobilio nuomininkas, jeigu mašina pavagiama?

Pirmiausiai nuomininkas atsako už saugų automobilio laikymą tada, kai juo nesinaudoja. Palikta stovėjimui lauke mašina turi būti su įjungta signalizacija, o stovėjimo vieta būti apšviesta, gerai matoma iš visų pusių. Jeigu automobilį nuomojatės tada, kai jūsų asmeninis automobilis remontuojamas, tada saugiausia jį laikyti garaže.

Jeigu vis dėlto nutiko nelaimingas atsitikimas, kai vagims pavyko pagrobti nuomotą automobilį, tada nuomininkas pirmiausiai apie įvykį turi pranešti policijai, o paskui paslaugos teikėjui privalo pateikti jam patikėtus mašinos užvedimo raktelius bei dokumentus. To nepadarius, nuomininkas yra laikomas visiškai atsakingas už nuomotojui padarytą materialinę žalą.

Už ką dar atsako automobilio nuomininkas?

Išnuomotuose automobiliuose draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, narkotines medžiagas, rūkyti, gadinti, teršti vidaus salono apdailą ir jame esančias sėdynes. Griežtai draudžiama su šiais automobiliais dalyvauti sportinėse varžybose. Nuomininkas privalo laikytis numatytų kelių eismo taisyklių. Jeigu jos bus pažeistos mašinos nuomos laikotarpiu, o nuomotoją apie tai informuos policija, pastarasis pareigūnams perduoda visus nuomininko tapatybę nurodančius duomenis.

Užs. 829

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus