blank

Šaltomis žiemos dienomis nėra nieko svarbiau už geros kokybės striukę, kuri apsaugos nuo bet kokio oro, tiesa? Dėl to daugybė vyrų skuba peržvelgti naujausias parduotuvių kolekcijas bandydami atrasti kažką, ko trūksta jų spintoje.

Jeigu dar nesuradai tokios striukės, kuri atitiktų visus tavo norus, siūlome peržvelgti šį žieminių striukių gidą, kuriame sužinosi apie svarbiausias sezono tendencijas ir pasiūlymus. Šiuo metu internetinėse drabužių parduotuvėse taip pat galima rasti įvairių naujovių ir akcijų, kuriomis tikrai verta pasinaudoti. Nepraleisk progos peržvelgti Bolf parduotuvės žieminių striukių kolekciją (https://bolf.lt/lit_m_Vyriska-apranga_Vyriskos-striukes_Ziemines-4043.html), kur kiekvienas vyras ras sau tinkantį variantą.

Kokio stiliaus ir tipo vyriškos striukės yra madingiausios?

Tai yra tarsi nerašyta taisyklė, kad iš pradžių reikia išsirinkti drabužio tipą, o tada gali pereiti prie spalvinių sprendimų. Skirtingos medžiagos ir siluetai gali turėti didelę įtaką tam, kaip atrodys tavo pasirinkta vyriška žieminė striukė, todėl dabar aptarsime populiariausius vyriškų striukių tipus, kuriuos tikrai pastebėsi įvairių drabužių parduotuvių kolekcijose.

Ar jau radai tobulai minkštą dygsniuotą striukę? Jos puikiai tinka visokioms situacijoms, todėl būsi pasiruošęs bet kam. Dar svarbiau yra tai, kad su tokia striuke niekada nesušalsi ir nebijosi žvarbios dienos. Dygsniuotos striukės pasižymi patogumu, todėl tikrai norėsi ją derinti prie skirtingų drabužių nepriklausomai nuo progos. Jei ieškai žieminės striukės, kuri apsaugos ir nuo vėjo, tai rinkis tokią, kuri turi gobtuvą ir kišenes, nes jose greitai galėsi paslėpti rankas, jeigu eidamas į miestą pamiršai savo pirštines.

Tie, kurie seka naujausias mados tendencijas, tikrai nenustebs pamatę parkos stiliaus žiemines striukes šių metų kolekcijose, nes tokios striukės madingos jau ne vienerius metus dėl savo universalumo ir šiltumo. Jos yra ypač patogios ir tinka prie bet kokios aprangos, todėl parka tikrai tavęs nenuvils. Kas gali būti geriau už žieminę parką? Nebent žieminė parka su pašiltintu gobtuvu!

Odinės striukės yra dar viena klasikos dalis, kurią tikrai išvysi dabartinėse kolekcijose. Jos prideda savito išskirtinumo bet kokioje situacijoje, todėl drąsiai rinkis sau patinkantį modelį. Jeigu nori užsitikrinti šilumą, nepamiršk ir didelio minkšto šaliko prie striukės. Šios demisezoninės striukės turėtų atsirasti kiekvieno spintoje.

Kokios spalvos vyrišką žieminę striukę rinktis?

Jeigu jau išsirinkai labiausiai patinkantį žieminės striukės tipą, pats laikas pakalbėti apie populiariausias spalvas.

Žinoma, visada yra klasikiniai variantai. Juodos arba pilkos žieminės striukės tiks prie bet kokių drabužių, batų ir aksesuarų, todėl tai yra vienas iš saugiausių sprendimų. Pavyzdžiui, juodos striukės yra tarsi mados standartas, kuris vienokia arba kitokia forma randamas kiekvieno vyro spintoje. Jei nuspręsi pirkti juodą striukę, nebijok eksperimentuoti su ryškesnių spalvų aksesuarais, kurie padės išsiskirti minioje.

Šį sezoną taip pat galima rasti skirtingų spalvų parkų, tačiau visada dominuos žalios parkos stiliaus striukės. Žali atspalviai nuolat dominuoja naujų kolekcijų pristatymuose, todėl tikrai nesuklysi pasirinkęs tokią striukę. Prie jos gali derinti tiek neutralius, tiek ryškesnius kepurės ir šaliko komplektus, kurie apsaugos nuo šalčio ir vėjo.

Jei ieškai kažko ryškesnio, tai rinkis ryškiai raudoną arba geltoną žieminę striukę. Jos bus geras pasirinkimas tiek kelionei į kalnus ir slidinėjimui, tiek išvykai į miestą su draugais. Šaltuoju sezonu tikrai nereikia bijoti ryškesnių spalvų ir bandyti prisitaikyti prie per anksti sutemstančių dienų! Rinkis tokią žieminę striukę, kuri ne tik bus naudinga, bet ir pagerins tavo nuotaiką kiekvieną kartą, kai išeisi iš namų. Prie ryškesnės striukės gali derinti neutralius kepurės ir šaliko komplektus, pavyzdžiui, baltos arba juodos spalvos aksesuarus.

Ar jau nusprendei, kokios žieminės striukės nori? Jeigu taip, paskubėk peržvelgti tokių parduotuvių kaip Bolf kolekcijas bei akcijas ir išsirinkti šiltą striukę. Jeigu dar nenusprendei, visada gali panaršyti tarp pasiūlymų ir žiūrėti, kuris variantas tau yra tinkamiausias!

Užs. 1462

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: