blank

Labiausiai vertinami tie šilumos siurbliai, kurie ne tik veikia naudodami kuo mažiau energijos kaštų, tačiau geba aptarnauti net ir labai dideles patalpas. Ta puikiai tinka šilumos siurbliai oras vanduo arba oras oras bei kiti, su kuriais Jus gali supažindinti specialistai.

Apie tipus bei pasirinkimą kalbamės su Specdarbai.lt ekspertu.

Tipai, kurie lemia būsto galimybes

Šilumos siurblių tipai dažniausiai vertinami ne tik pagal žmogaus poreikius, tačiau ir būsto galimybes. Paprasčiausiai kiekvienas būstas bei jo aplinka gali gana tiksliai nurodyti, kuris tipas labiausiai tinka Jūsų atveju.

Rinkoje siūlomi šilumos siurbliai gali būti tokie, kurie energiją gauna iš:

  • Sistema žemė-vanduo.
  • Sistema vanduo-vanduo.
  • Sistema oras – vanduo.
  • Sistema oras-oras.

Šiuo metu bene daugiausia dėmesio sulaukia oras-oras šilumos siurbliai, kurie sėkmingai aptarnauja net ir labai didelius namus. „Šilumos siurbliai oras-oras sulaukia daugiausia dėmesio ir dėl lietuviško klimato subtilybių. Jie sėkmingai šildo namus net ir tada, kai lauke yra -30, tad šis pasirinkimas sėkmingai atitinka mūsų klimato subtilybes“,- pasakoja specialistas.

Rinkoje taip pat yra populiari siūloma sistema oras-vanduo. Tačiau dėl kiekvienos įrangos pasirinkimo reikia tartis su specialistais, kurie padės ne tik rasti tinkamiausią sistemą, tačiau taip pat ir ją našiai sumontuoti“,- priduria.

Šilumos siurblio paskirtis bei galimybės

Vertinant tipus reikia nepamiršti, jog šilumos siurbliai ne tik šildo patalpas, tačiau inovatyvios įrangos turi ir daugiau galimybių. Pavyzdžiui, mūsų minėti oras-oras šilumos siurbliai yra labai geras pasirinkimas ir kaip vėsinimo, kondicionavimo sistema, kuri kaitriomis vasaros dienomis padeda lengviau ištverti karščius.

Tokiu atveju viena įranga bus naudojama visus metus bei pasirūpins, kad Jūsų būsto mikroklimatas būtų tobulas iki mažiausių smulkmenų.

blank

Tiems, kuriems aktualus ne tik šiltas namų oras, tačiau taip pat ir mažomis sąnaudomis gaminamas karštas vanduo – siūlomos oras-vanduo, žemė-vanduo sistemos. Vienu metu galima apšildyti namus bei gauti karštą vandenį, tad sutaupysite nemažai investicijų reikalingos energijos išgavimui“,- patirtimi dalijasi specialistas.

Pasirinkimas ir subsidijos

Svarbiausia nepirkti abejotinos kokybės įrenginių, kurie yra parduodami nežinomose prekybos vietose. Būtent tuomet dažniausiai ir gaunama tokia kokybė, kuri deja, ne tik labai trumpai tarnauja, tačiau taip pat ir tarnavimo metu nėra gebi patenkinti žmonių poreikių.

Jeigu norite sutaupyti – tokiu atveju siūlome sekti akcijas. Jos dažniausiai siūlomos reguliariai, tad tik reikia aktyviai sekti prekybininkų informaciją. Kita galimybė yra subsidijos, kurios siūlomos Lietuvos gyventojams. Jos taikomos vardan poreikio gyventi ne tik saugiau, tačiau ir ekologiškiau. Šiuo metu siūlomos dvi subsidijos socialiai remtiniems žmonėms bei kitiems Lietuvos gyventojams įsigyti šilumos siurblius, kurie padeda žmogui gyventi ne tik geriau, tačiau taip pat ir draugiškai su gamta“,- patirtimi dalijasi specialistas.

Bet kuriuo atveju renkantis sistemas reikia daugiau dėmesio smulkmenoms, kurias Jums gali detaliai aptarti specialistas. Kadangi konsultacijos taikomos ir internetu – tai padeda sutaupyti daug laiko bei rasti Jūsų būstui labiausiai tinkamą kokybę.

Užs. 1124

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments