Šiandien interjeras atsigręžia į gamtą, natūralumą, ekologiją ir ilgaamžius sprendimus. Todėl namuose galima vis dažniau pamatyti tikras, neperdirbtas medžiagas. Jos naudojamos ne tik apdailai, bet ir kitoms interjero detalėms. Puikus pavyzdys – mediniai baldai. Jie yra saugūs, neturi kenksmingo poveikio aplinkai ar žmogui, gali tarnauti ilgai ir išsiskiria universalumu. Nors kuriant baldus medį galima panaudoti labai įvairiai, kiekvienas laikotarpis turi savo tendencijas, išskiriančias populiariausias jų savybes. Kokius medinius baldus žmonės pamėgo 2019 metais?

Tamsus ąžuolas

Jau keletą metų itin madingi tamsių atspalvių baldai, pagaminti iš ąžuolo. Tokie mediniai baldai atrodo elegantiškai ir tinka prie bet kokio interjero stiliaus detalių. Jie taip pat namams suteikia jaukumo, subtilumo, solidumo, šios spalvos ypač populiarios įrenginėjant vonią ar miegamąjį.

Funkcionalumas

Miesto žmogui šiandien be galo svarbus funkcionalumas, todėl 2019-aisiais paklausūs mediniai baldai, galintys atlikti keletą funkcijų, ar specialūs baldai-transformeriai. Tai gali būti sofa-lova, prieškambario suolelis-daiktadėžė, komoda-staliukas. Tokie sprendimai ypač gelbsti įrenginėjant vaikų kambarį, kuris nepasižymi didele erdve. Čia naudojamos dviaukštės lovos, iš spintos išsiskleidžiančios lovos ar ištisos konstrukcijos, jungiančios net keletą skirtingų baldų funkcijų.

Apvalūs kampai

2019 metais žmonės vis dažniau atsisako griežtų formų ir ieško „minkštesnį“ įspūdį sukuriančių baldų, kurių kampai yra apvalesni. Tai patalpai suteikia daugiau jaukumo, švelnumo, atrodo originaliau.

Vintažas

Vis daugiau vartotojų nori grįžti į senesnius laikus, o tai atsispindi ir interjere. Šiuo metu be galo madingi vintažiniai baldai. Tai gali būti seni, jau naudoti mediniai baldai, arba naujai sukurti, tačiau sendintų elementų turintys gaminiai. Jie dera kuriant klasikinį, Provanso, industrinį stilių, vintažiniai mediniai baldai tinka ir bohemiškoje, eklektiškoje aplinkoje.

Geometrinės formos

Dar viena medinių baldų tendencija mėgstantiems įmantrumą – geometrinės formos. 2019-aisiais populiarūs mediniai baldai, sukurti naudojant skirtingas formas, medžiagas, raštus, vitražus. Taip sukuriami originalūs gaminiai, kurie namams suteikia išskirtinumo ir gali tapti puikiu pagrindiniu erdvės akcentu. Svarbiausia tokius baldus derinti atsakingai ir šalia taikyti ne tokius įmantrius, labiau minimalistinius elementus.

Skaityti daugiau: ofthewoodfurniture.com

Užs. 1085

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie