blank
GETTY IMAGES nuotr.

Antakių priežiūros metodas, kuris padės jums pagyvinti visą savo veidą:

  • Permanentinis antakių makiažas. Tai priemonė, leidžianti ilgus metus džiaugtis gražiomis antakių formomis. Pasirinkusi šią ilgalaikę grožio procedūrą, sertifikuota ekspertė pasirūpins jūsų grožiu. Tai ilgalaikis makiažas ir antakiais nebereikia rūpintis. Šio tipo makiažas yra brangus, bet efektyvus, todėl dauguma moterų renkasi tokias priemones.
  • Paprastesnis variantas yra antakių laminavimas. Tai ne padeda tik išlaikyti antakių formą, bet ir juos maitinti. Šios procedūros dėka plaukai natūraliai atsinaujina, kai yra maitinami ir prižiūrimi. Antakių laminavimo įrankis suteikia antakiams reikalingų medžiagų, kad jie galėtų augti ir paklusti. Bet kuri mergina, norinti turėti storus antakius, gali mėgautis antakių laminavimu.
  • Taip pat reikia pašalinti nereikalingus antakius. Juos galima pašalinti pincetu ir vašku. Tai labai paprasti, bet veiksmingi metodai, taip pat geriausiai naudojami veido plaukams šalinti. Antakių plaukelius šalinti lengviausia naudoti pincetu, tačiau geriausia rinktis vašką, nes jis greičiau pašalina plaukus ir turi ilgalaikį poveikį.
  • Dailią spalvą ir formą galima išgauti antakių dažais. Su antakių dažais dirbti nėra sunku, patartina odą aplink antakius patepti kremu, tuomet maišyti antakių dažus, pasirinkti norimą formą ir tepti bei nuvalyti po nurodyto skaičiaus minučių. Sumaišius dažus su oksiduojančia emulsija santykiu 10:1, formuojami antakiai, o jų ryškumas priklauso nuo dažų laikymo laiko, antakiai įgyja pasirinktą atspalvį. Dažai antakiams yra tikrai geras sprendimas.

Antakiais pasirūpinti privalo kiekviena mergina, juk antakiai įrėmina veidą ir leidžia gražiai atrodyti. Niekada nebijokite keisti savo išvaizdą, eksperimentuokite ir mylėkite save. Pasirinkite labiausiai mėgstamas priemones, kad Jūsų antakiai būtų nepriekaištingi. Jei antakiuose yra tarpelių, kuriuos reikia paslėpti, naudokite antakių pieštuką ar šešėlius, tuomet vaizdas bus toks, kokio norite.

Užs. 1336

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments