blank

Didesni ekranai

Taip, monitoriaus dydį Jūs galite pasirinkti patys, tačiau jei apžiūrėsite jų asortimentą, netruksite įsitikinti, kad tarp jų galima rasti kur kas didesnių išmatavimų modelių. Nešiojamieji kompiuteriai su tokiu ekranu prarastų dalį savo turimų privalumų, tačiau kai tokie komponentai derinami kartu su stacionariais įrenginiais, tai jiems suteikia savotiškų privalumų.

Ne paslaptis, kad didesniame ekrane daug patogiau galime matyti visas detales, tad pirmiausia tokiais variantais susižavi tie, kurie dirba su grafikos apdorojimo programomis. Tokiame ekrane vienu metu lengvai galima atsidaryti net ir kelis skirtingus langus: tai praverčia tais atvejais, kai darbe tenka iš karto atlikinėti kelias užduotis. Didesnę įstrižainę vertina ir žaidimų mėgėjai – tai jiems padeda lengviau įsijausti į šį užsiėmimą.

Daugiau galios

Nors gali skambėti gan keistai, tačiau iš tiesų net ir tuomet, jei stacionaraus ir nešiojamo kompiuterio specifikacijos bus kone identiškos, stalinis modelis dažnu atveju veiks gerokai greičiau. Taip nutinka dėl labai akivaizdžios priežasties – gerokai sumažintų kompiuterio komponentų. Kadangi stacionarūs įrenginiai naudoja „pilno“ dydžio detales, jų veikimas pastebimai būna kur kas sklandesnis. Dažniausiai tai atsispindi tuomet, kai kalbama apie procesorių ir bendrą kompiuterio greitį – jei Jums svarbus efektyvumas, turėtumėte tai turėti omenyje.

Pigesnė priežiūra

Tikriausiai esate susidūrę su situacija, kuomet, sugedus nešiojamajam kompiuteriui, tenka ardyti visą šio įrenginio korpusą ir tuomet ieškoti problemos – neretai tai užtrunka ilgiau ir kainuoja daugiau. Tuo tarpu taisant stacionarų kompiuterį, iš karto galima imtis tik tos detalės, kuri kelia daugiausiai rūpesčių. Būtent dėl šios priežasties tokių prietaisų remontas dažniausiai reikalauja kur kas mažesnių investicijų. Net ir blogiausiu atveju ją paprasčiausiai galėsite pakeisti nauju komponentu – dėl to Jums tikrai nereikės pirkti naujo kompiuterio.

Universalumas

Lengvas detalių pakeitimas naujomis naudingas ne tik tuo atveju, kai tenka atlikti remonto darbus – šį privalumą įvertinsite ir tuomet, jei nuspręsite susikomplektuoti kompiuterį pagal savo poreikius. Nors įsigyjant nešiojamus kompiuterius, kartais taip pat yra siūloma tokia galimybė, stacionaraus modelio galimybes bet kada galima keisti ir naudojimosi eigoje – jei metams bėgant atsiras specifinių poreikių, Jums nereikės ieškoti naujo kompiuterio. Jei dalinatės juo su keliais šeimos nariais, tikrai įvertinsite tokį privalumą.

Ilgaamžiškumas

Staliniai kompiuteriai dažniausiai ilgiau tarnauja dėl dviejų priežasčių. Pirmiausia dėl to, kad juos galima lengviau atvėsinti – aukščiausia temperatūros kontrolė reiškia, jog visi komponentai gali sėkmingai veikti ilgesnį laikotarpį. O antroji priežastis taip pat yra labai akivaizdi: stacionarus kompiuteris dažniausiai turi vieną pastovią savo vietą, tad rizikos jį išmesti ar netgi vienaip ar kitaip prarasti praktiškai nėra. Tikriausiai sutiksite, jog to paties nebūtų galima pasakyti apie nešiojamus jų modelius.

Geresnė kaina

Nors tokio teiginio nebūtų galima pavadinti taisykle, labai dažnu atveju panašiomis ypatybėmis pasižymintys stacionarūs kompiuteriai yra bent šiek tiek pigesni nei tokie patys nešiojami modeliai. Dažnai tai nulemia ir tai, jog gamintojams tenka gerokai padirbėti, kol panašaus lygio komponentus pavyksta sumažinti taip, kad jie tilptų į kur kas mažesnį ir lengvesnį nešiojamo kompiuterio korpusą. Už šias pastangas taip pat neretai tenka susimokėti – dėl to ir atsiranda ryškesni kainų skirtumai. Tiesa, tarp stacionarių kompiuterių taip pat galima rasti pakankamai kompaktiškų ir nebrangių modelių. Gera kaina juos siūlo Pigu.lt el. parduotuvė – platų asortimentą apžiūrėsite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/stacionarus-kompiuteriai.

Susipažinus su visais šiais privalumais tampa aišku, kodėl stacionarūs kompiuteriai vis dar yra pakankamai populiarūs. Į kelionę juos pasiimti būtų keblu, tačiau jei labiau nei kompaktiškumą vertinate efektyvumą ir universalumą, tikrai liksite patenkinti šios įrangos suteikiamomis galimybėmis.

Užs. 777

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: