blank

Šiandien programinė įranga naudojama daugelyje sričių. Tačiau tokia prieinama ji buvo ne visada. Pirmasis programinės įrangos teorijos idėją 1935 metais sugalvojo Alanas Turingas. Jis laikomas vienu iš kompiuterių ir technologijų srities „įkūrėjų“. Šiandien praktiškai viskas, kas sukurta naudojant elektros energiją, turi programinę įrangą. Kodėl ji reikalinga, kviečiame susipažinti iš arčiau.

Programinė įranga kasdieniame gyvenime

Programinė įranga šiandien yra neatsiejama daugelio kasdienybės dalis. Pavyzdžiui, kompiuterių programinė įranga suteikia galimybę lengviau nei bet kada susisiekti su žmonėmis visame pasaulyje, naudojant socialinius tinklus, ir rasti bet kokią reikalingą informaciją, naršant internete. Programinė įranga vis labiau integruojama į elektroninius prietaisus, tokiu būdu supaprastinant kasdienius iššūkius. Puikus to pavyzdys – GPS programinė įranga, leidžianti lengviau nuvažiuoti iš vieno taško į kitą.

Ir tai dar toli gražu ne viskas. Skaitmeniniai žadintuvai, elektroniniai parkomatai, namų apsaugos sistemos, šviesoforai, priešgaisrinės signalizacijos, spausdintuvai – programinės įrangos pavyzdžių kasdieniame gyvenime apstu.

Programinės įrangos vaidmuo versle

Vienokiu ar kitokiu būdu programinė įranga šiandien naudojama kiekvienoje įmonėje. Žinoma, jos kiekis ir reikalingos funkcijos skiriasi. Kartais tokia įranga naudojama įmonės viduje: įrankiai projektų valdymui, duomenų analizei arba programinė įranga bendravimui, pavyzdžiui, pokalbių, vaizdo skambučių ir konferencijų platformos.

Kitoms įmonėms programinė įranga reikalinga tam, kad galėtų teikti aukštos kokybės paslaugas savo klientams. Daugeliu atvejų tai yra pagal užsakymą sukurta programinė įrangą. Norite, kad jūsų verslas būtų sėkmingas? Baltic Amadeus komanda kuria unikalius IT sprendimus, pritaikytus konkretiems įmonės poreikiams. Tai savo srities profesionalai, galintys padėti visose programinės įrangos kūrimo ciklo dalyse. Spauskite ant aukščiau pateiktos nuorodos, jei įdomu sužinoti daugiau.

Programinė įranga šiandien yra svarbi tiek asmeninio gyvenimo, tiek verslo dalis. Kasdienybėje technologijos apima vis naujas sritis ir pasiekia vis didesnę apimtį. Na, o versle programinė įranga suteikia galimybių tobulinti esamus procesus, kurti naujas paslaugas ir sparčiau augti.

Užs. 952

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: