Shutterstock.com

Nuolatinis filmavimas

Auto registratoriai įsijungia automatiškai, vos tik jūs užvedate automobilį. Todėl nesijaudinkite, jums nereikės niekuo rūpintis. Dar viena, ne visuose prietaisuose esanti, funkcija – baterija. Tai reiškia, kad toks registratorius užvestame automobilyje veikia dėka 12 voltų šaltinio, tačiau užgesinus automobilį naudojama baterija – taip vaizdas filmuojamas ir pastačius automobilį aikštelėje.

Didelė atmintis

Vaizdo registratorių dažnai atsisakoma dėl mąstymo, jog teks nuolat rūpintis jo atmintimi, t.y. reguliariai trinti senus įrašus. Šiomis dienomis auto registratoriai naudoja micro SD korteles kaip atmintį, todėl jose gali tilpti ir kelių dienų įrašai. Negana to, daugelis modelių patys pasirūpina sena, nereikalinga medžiaga ir paruošią atminties kortelę šviežiems įrašams.

Nenuginčijamas įrodymas

Kiekvieną dieną Lietuvoje pasitaiko atvejų, kai automobilis „užkabinamas“ aikštelėje, o nekaltas vairuotojas apkaltinamas. Ta pati situacija gali nutikti ir eismo įvykio metu. Pavyzdžiui, jeigu teoriškai atrodo, jog jūs esate kaltas nepraleidęs kito vairuotojo – kitas vairuotojas gali būti kaltas, jeigu jis viršijo greitį ir t.t. Visais šiais atvejais auto registratorius suteiks nenuginčijamus įrodymus.

Senukai.lt nuotr.

Visada žinosite, kur buvo jūsų automobilis

Jeigu jūsų automobilį dažnai skolinasi kiti šeimos nariai, tada nepamirškite, kad registratorius įrašys kiekvieną jų kelionės momentą. Tokiu atveju visada žinosite, kur, kada ir kaip buvo vairuojamas jūsų automobilis – kadangi registratoriai įsijungia automatiškai, kiti jūsų automobilio vairuotojai gali jo ir nepastebėti!

Neliksite apgauti

Pripažinkime, kad kartais gali tekti susidurti ir su neteisingais pareigūnais. Jie žino visas bausmes ir visus veiksmus, už kuriuos galite būti nubausti, todėl galite papulti į situaciją, kurioje būsite išprovokuoti. Tokiu atveju, auto registratoriai gali ne tik fiksuoti vaizdą, bet ir garsą – tai gali išgelbėti jus ir išaiškinti teisingumą greičiau.

Auto registratoriai pigiau

Siūlome šį prietaisą išbandyti ir jums. Jie gali kainuoti tiek kelias dešimtis, tiek kelis šimtus eurų, todėl pradedantiesiems „stebėtojams“ išsirinkti tinkamą registratorių nebus sunku. Kviečiame apsilankyti „Senukuose“, kadangi čia už gerą kainą siūlomi įvairių rūšių auto registratoriai bei kitos auto ir moto prekės Senukai.lt.

Užs. 153

 

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie