UAB „Dijorus“ vadybininkas Mindaugas Indrašius klientams siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. UAB „Dijorus“ archyvo nuotr.

UAB „Dijorus“ veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba automobilių variklių bei važiuoklės dalimis.

Bendrovė įkurta 2002 m. Šiauliuose yra pagrindinė jos buveinė ir sandėliai. Per sėkmingą 16 metų veiklos laikotarpį, įkurti padaliniai: Klaipėdoje, Radviliškyje, Mažeikiuose, Marijampolėje, Druskininkuose, Tauragėje, Šilutėje, Kretingoje, Alytuje, Utenoje ir Rokiškyje.

UAB „Dijorus“ subūrė kvalifikuotų profesionalų komandą, kurios dėka bendrovė savo klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Norvegijoje siūlo geriausios kokybės, nuolat besiplečiantį atsarginių automobilių variklių ir važiuoklės dalių asortimentą.

Šiuo metu įmonėje dirba 40 darbuotojų, UAB „Dijorus“ nuolat ieško galimybių plėsti padalinių tinklą Lietuvoje.

Siekdama užtikrinti sklandų ir patogų užsakymų pristatymą Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse, UAB „Dijorus“ bendradarbiauja su automobilių remonto dirbtuvėmis ir automobilių dalių parduotuvėmis, gerai išmano rinkos ypatumus ir poreikius. Todėl UAB „Dijorus“ daugumą siūlomo asortimento importuoja tiesiogiai iš gamintojų ir sandėliuoja prekes savo sandėliuose, kad galėtų užtikrinti visus klientų pageidavimus.

UAB „Dijorus“ atstovauja pasaulyje pripažintiems ir gerai žinomiems automobilių atsarginių dalių gamintojams, taip garantuodama geriausią kainos ir kokybės santykį kiekvienam klientui. UAB „Dojorus“ kviečia apsilankyti jos parduotuvėse ir tuo įsitikinti.

 

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie