blank

1. Prastas svetainės išdėstymas

Tai, kaip lankytojai mato jūsų svetainę, gali apibrėžti jos kokybę. Todėl itin svarbu pasistengti sudaryti kuo geresnį įspūdį. Neskaidymas kategorijomis, antraščių nenaudojimas ir apskritai netvarka – visa tai išduoda, kad svetainės išdėstymas yra prastas. Siekiant išvengti tokios klaidos, reikėtų pasirūpinti, kad kiekvienas puslapis turėtų aiškų tikslą. Užtikrinkite, kad svetainėje esantis tekstas būtų lengvai naršomas ir skaitomas, taip pat, kad nebūtų jokios nereikalingos, neteisingos ar pasenusios informacijos.

Norite patraukti potencialių klientų dėmesį šiems dar neapsilankius jūsų svetainėje? Tuomet pradėkite nuo tinkamo domeno pasirinkimo. Įvertinkite, kad šis būtų pakankamai trumpas, aiškus, taisyklingas ir kuo geriau atsispindėtų jūsų veiklą. Įvairiems verslams pritaikyti domenai už patrauklią kainą – spustelėjus ant nuorodos. Išsirinkite ir užregistruokite savąjį jau dabar!

2. Kontaktinės informacijos nepateikimas

Atėję į verslo svetainę, lankytojai ieško tam tikros informacijos. Dažniausiai jie nori sužinoti, kas esate, ką veikiate, ir, ko gero, svarbiausia – kaip su jumis susisiekti. Todėl turėtumėte pasirūpinti, kad tai padaryti būtų kuo lengviau. Įtraukite į savo svetainę kontaktų puslapį, kuriame būtų pateikti geriausi būdai susisiekti su jumis. Vienas populiariausių pasirinkimo variantų yra kontaktinė forma, tačiau nepamirškite pateikti ir savo el. pašto adreso ir telefono numerio. Geras sprendimas gali būti ir gyvo pokalbio (angl. live chat) funkcija.

3. Aiškių raginimų veikti nebuvimas

Tikėtina, jog žinote, ką norite, kad jūsų svetainės lankytojai darytų. Tačiau, ar jie tai daro? Su tuo susijusi dar viena dažna verslo svetainių klaidą – aiškių raginimų veikti (angl. calls to action), kitaip vadinamų CTA, nebuvimas. Pavyzdžiui, jei puslapyje aprašote tam tikrą savo paslaugą, turite nepamiršti paskatinti jos užsisakyti. Taip pat galite pasiūlyti lankytojams įsigyti produktą, užsiprenumeruoti naujienlaiškį arba atlikti kitą norimą veiksmą. Na, ir, žinoma, reikėtų nepamiršti to, kad visas svetainės turinys turėtų skatinti vartotojų pasitikėjimą jumis.

Išvengti tokių klaidų nėra sudėtinga, jei jos apgalvojamos iš anksto. Taigi labai tikimės, kad ši informacija jums bus išties naudinga. Atsakingai pažvelkite į savo verslo svetainės kūrimą nuo pradžių iki galo. Tokiu būdu pasirūpinsite, kad ji būtų sėkminga, leistų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, o jūsų įmonė klestėtų ir būtų konkurencinga ilgą laiką.

Užs. 1128

naujieji
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: