blank

Vartų automatika gali būti eksploatuojama tiek privačiame segmente, tiek pramonėje, todėl pirmiausia ji skirstoma į „buitinę“ ir „pramoninę“ automatiką. Esminis skirtumas tik tas, kad buitinė automatika skirta nedideliam ciklų skaičiui atidaryti-uždaryti per laiko vienetą (pavyzdžiui, per dieną) ir dirbti su palyginti mažais ir lengvais vartais. Pramoninė vartų automatika valdo iki kelių dešimčių kvadratinių metrų ploto vartus, atitinkamai sunkesnius ir daug didesniu intensyvumu, iki kelių dešimčių ciklų per valandą.

Renkantis automatinius vartus, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į jų tipą, bet ir į automatikos tipą. Apsvarstykite populiarių vartų automatikos tipų privalumus ir trūkumus – kuriuos variklius pasirinkti įvairiose situacijose.

Renkantis automatiką svarbu, kad ji būtų patikima. Pavyzdžiui itališkas prekės ženklas KING GATES rinkoje yra nuo 2006 m. KING GATES yra įvažiavimo ir garažo vartų automatikos sistemos – saugūs ir praktiški gaminiai, paremti šiuolaikiniais techniniais sprendimais.

  • kokybė;
  • technologijos;
  • vartotojų saugumas

yra pagrindinė prekės ženklo įkūrėjų misija. Vadovaujantis priimtomis vertybėmis, kokybinis požiūris išreiškiamas ne tik per siūlomus gaminius, jų gamybai naudojamas medžiagas ar gamybos kontrolę. Kokybė taip pat reiškia aukščiausius aptarnavimo ir techninio aptarnavimo standartus.

KING GATES kiemo vartų automatika – tai 100% itališki gaminiai, sukurti remiantis ilgamete patirtimi ir tyrimais. Įmonė deda visas pastangas, kad gaminiai būtų pagaminti pagal aukščiausius kokybės standartus ir atitiktų Europos saugos standartus.

Teigiami automatinių vartų aspektai yra gana akivaizdūs.

  • Lengvas atidarymas ir uždarymas. Automatika leis valdyti vartus neišlipant iš

automobilio. Tai labai patogu, ypač kai šalta ar lyja. Be to, galimybė nuotoliniu būdu valdyti vartus yra naudinga ten, kur vartai atidaromi ir uždaromi dažnai.

  • Sistemos universalumas. Bet kokio tipo vartai gali būti komplektuojami su

automatine pavara: sekciniai, varstomi, pakeliami.

  • Taupomas laikas. Pavaros naudojimas leidžia greitai ir saugiai atidaryti arba

uždaryti vartus.

  • Didelis patikimumas. Automatinė atidarymo ir uždarymo sistema padidina

vartų saugumą. Dėl automatizavimo jie geriau apsaugoti nuo įsilaužimo.

  • Lengvas montavimas ir priežiūra. Įdiegęs automatiką, klientas galės ja

naudotis kelerius metus be papildomos priežiūros.

Užs. 1296

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: