blank

Kai nusprendžiama keliauti į užsienį, dažniausiai pasirenkama tai daryti lėktuvu, kadangi tokiu būdu galima greičiau įveikti net ir ypač tolimus atstumus. Visgi, nesunku pastebėti, kad pastaraisiais metais smarkiai išaugo ir susidomėjimas kelionėmis, kai keliaujama autobusu. Taigi, kaip tinkamai pasiruošti, kai laukia kelionės į užsienį autobusu?

Vienas svarbiausių dalykų, kurį turite padaryti, siekdami tinkamai pasiruošti tokio pobūdžio kelionei, tai – pasidomėti, kur nakvosite: autobuse ar viešbučiuose? Jei jūsų laukia nakvynės autobuse tai tokiu atveju, derėtų nepamiršti šilto bei minkšto apkloto bei  kelioninės pagalvėlės. Šie du svarbūs atributai leis jums kur kas komfortiškiau jaustis keliaujant autobusu.

Taip pat iš anksto reikėtų apgalvoti ir maitinimo klausimą. Pasidomėkite, kaip dažnai turėsite galimybę pavalgyti maitinimo įstaigose. Jei tokių progų bus ypač nedaug, tuomet iš anksto pasirūpinkite tinkamais užkandžiais: puikiai tiks sūris, baltyminiai batonėliai, riešutai, džiovinti vaisiai, šokoladas, nuplautos bei nuluptos supjaustytos daržovės, duonelės, trapučiai. Žinoma, apsirūpinkite ir vandeniu.

Ne paslaptis, kad vienas nuostabiausių dalykų, kokį galima pasakyti apie keliones autobusu, yra tai, kad keliaujant šia transporto priemone  galima mėgautis nuostabiais vaizdais. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad vien tik žiūrėti per langą, gali pabosti, todėl jums reikėtų iš anksto apgalvoti, ką galėtumėte veikti. Taigi, iš anksto į savo išmanųjį telefoną ar planšetę parsisiųskite filmų, audio knygų bei muzikos, kad netektų nuobodžiauti.

Kelionė į užsienį autobusu, reiškia ir dar vieną dalyką – daugybę valandų sėdėjimo vienoje vietoje. Taigi, kad diskomfortas būtų kuo mažesnis, iš anksto pasirinkite kuo patogesnė, orui pralaidžią avalynę, o taip pat – teikite pirmenybę judesių nevaržantiems drabužiams. Na, ir, žinoma, taip pat iš anksto pasidomėkite, kokius pratimus galėtumėte atlikti pertraukėlių metu.

Planuojant kelionę autobusu, labai atsakingai reikėtų formuoti ir vaistų krepšelį. Jame būtinai turėtų atsidurti vaistai nuo galvos, dantų, pilvo skausmo; o taip pat – vaistai nuo skrandžio veiklos sutrikimų. Taip pat turėkite su savimi pleistrų, tepalo nuo sumušimų. Jei vartojate vaistus, prieš išvykdami į kelionę, būtinai pasitarkite su savo gydytoju, ar juos jums reikėtų vartoti ir kelionės metu. Jei vartojate vitaminus, darykite tai ir kelionės metu.

Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad labai svarbu atsakingai susidėti daiktus. Kaip, žinia, būtent kelionė autobusu yra tas laikas, kai labai daug valandų praleisite autobuse, todėl labai atsakingai turite apgalvoti, kurie daiktai keliaus į rankinį bagažą. Į rankinį bagažą dėkite tuos daiktus, kurių jums tikrai prireiks keliaujant. Tai – asmens dokumentai, vandens buteliukas, užkandžiai, išmanusis telefonas, knyga, antklodė, kelioninė pagalvė, vaistai.

Kelionė į užsienį autobusu gali būti komfortiška bei maloni, bet kuriuo metų laiku, tereikia laikytis šių paprastų patarimų.

Užs. 566

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
būras
būras
2022 10 gegužės 16:25

ir pampersų..