blank

Jei neatsisakote kelionių, kam atsisakyti kitų įpročių?

Ypač, jei jie suteikia malonumo ir stabilumo. Tyrimais įrodyta, kad tų pačių veiksmų kartojimas kasdien, padeda mums nurimti, jaustis stabiliau. Tai suteikia kontrolės jausmą, stiprina pasitikėjimą savimi. Jei jūsų rytas prasideda nuo puodelio juodos kavos – neišsižadėkite to net jei esate vidury miško (ar dykumos).

Pabuskite su gamta. Ir puodeliu šviežios kavos

Nuo 2017 metų mėgstamiausiu kelioninių kavos įrankiu yra „Aeropress“. Kompaktiška, pagaminta švirkšto principu, Stenfordo universiteto inžinieriaus Alano Adlerio, kuris iki išrasdamas šį įrankį su kavos verslu nebuvo susijęs. Alanas, kaip daugelis mūsų, tiesiog kavą labai mėgo. Jis mėgo konstruoti ir keistus daiktus, palengvinančius žmonių buitį.

2014 m. jis pradėjo gilintis į kavos virimą bei aparatų konstrukcijas. Prireikė kelių metų, kol pirmasis AeroPress pasiekė parduotuvės lentyną. Jis buvo permatomo plastiko, pagamintas iš polikarbonato ir turėjo savyje BPA. Dabartinę išvaizdą kavavirė pasiekė dar po metų – ji tapo tamsi, gamybai buvo pradėtas naudoti polipropilenas, iš gaminio sudėties pašalintas BPA. AeroPress nepakito iki šių dienų.

Tai puiki ne tik namų, bet ir lauko kavavirė, nes yra ypač kompaktiška, lengva ir patogi naudoti. Vos keletas minučių ir ant jūsų stalo (ar žemės) garuos sodrus juodos kavos puodelis. AeroPress, puodelis, karštas vanduo ir kava – tiek tos magijos.

Jei pamirštate į kuprinę įsimesti puodelį išbandykite AeroPressGo – kompektacijoje puodelį atrasite.

Šias kavavires, kaip ir platų kavos pasirinkimą rasite huracan.lt.

Užs. 490

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments