blank

Apie „Juodąjį penktadienį“ žino net tie, kurie nėra užkietėję apsipirkimo mėgėjai. Dažnas šį ypatingą penktadienį vadina anglišku pavadinimu – Black Friday. Šitaip vadinamas masinis išpardavimas, kiekvienais metais vykstantis tą pačią dieną – ketvirtą lapkričio mėnesio penktadienį. Tikriausiai nė nereikia sakyti, jog būtent šią dieną daugelis fizinių pardavimo vietų bei elektroninių parduotuvių pirkėjus vilioja išskirtinėmis nuolaidomis ir galimybėmis sutaupyti neretai net ir labai dideles sumas. Dažnas nusižiūrėjęs didesnį pirkinį laukia būtent šios dienos, kad galėtų norimą daiktą įsigyti su labai didele akcija.

Taip pat būtina paminėti ir tai, kad kalendoriuje šis penktadienis yra visai netoli didžiųjų žiemos švenčių, tad nesuklysime pasakę, kad patenką būtent į tą artėjančių švenčių šurmulio ir chaoso parduotuvėse metą. Taigi ir šiame kontekste https://www.bite.lt/juodasis-ispardavimas yra labai laiku!

Kodėl būtent Juodasis penktadienis?

Šio pavadinimo atsiradimo prielaidų yra ne viena. Bet viena iš realiausių yra ta, kad šis terminas žiniasklaidoje buvo pavartotas 1981 metais. Taip apibūdinta diena, kuomet prekybininkai po gana ilgo laiko galėjo pasidžiaugti šoktelėjusiu pelnu. Kadangi anuomet dokumentuose pelnas buvo žymimas juoda spalva, tad tądien dokumentuose dominavo būtent ji – manoma, kad todėl šiai dienai priskirtas būtent tokios spalvos pavadinimas.

Juodasis penktadienis Lietuvoje

Žinoma, palyginti Juodojo penktadienio mastų mūsų šalyje ir Amerikoje negalime, nes tikrai nusileistume amerikiečiams. Bet mūsų šalyje ši diena irgi puikiai prigijo ir prekybininkai nestokoja labai viliojančių pasiūlymų pirkėjams.

Užs. 1195

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: