blank

Tos pačios chirurginės procedūros – krūtinės didinimo operacijos – kaina gali ženkliai skirtis. Ar iš tikrųjų ji priklauso nuo pasirinkto operavimo būdo, implantų savybių ir netgi klinikoje teikiamų paslaugų? Atsakymai į šiuos klausimus padės geriau suprasti veiksnius, lemiančius tokios operacijos kainą.

Krūtinės didinimo būdas

Yra galimi 3 krūtinės didinimo būdai: krūtinės pakėlimas, krūtinės didinimas riebalais ir krūtinės didinimas implantais. Atitinkamai skiriasi ir sunaudojamų medžiagų kiekis. Pavyzdžiui, atliekant krūtinės pakėlimą, nėra reikalingi papildomi užpildai, kurie naudojami didinant krūtinę implantais. Primename, kad moterims, kurios nori atlikti krūtinės formos korekciją po krūties vėžio, taikoma valstybinė kompensacija.

Operacijos etapų skaičius

Skiriasi ir operacijos etapų skaičius. Jeigu krūtinės pakėlimą sudaro vienas etapas, tai krūtinės didinimas riebalais vykdomas dviem etapais, o implantais – trim. Kiekvienam etapui atlikti yra reikalingos papildomos medicininės priemonės. Atitinkamai, didėjant etapų skaičiui, didėja ir operacijos kaina. Kainyną išnagrinėti galite, spustelėję ant šios nuorodos: krūtinės didinimas kaina.

Reabilitacijos trukmė

Krūtinės didinimo būdai tarpusavyje skiriasi ir reabilitacijos laikotarpio trukme. Vėlgi, kuo ilgesnis laikotarpis, tuo didesni ir kaštai. Taigi atitinkamai išauga ir operacijos išlaidos.

Implanto savybės

Jeigu pasirenkamas krūtinės didinimas implantais, procedūros kaina priklausys nuo implantų savybių: dydžio, formos ir gamintojo. Kuo didesnis implantas pasirenkamas, tuo didesnė jo kaina. Taip pat koreguojant krūtų asimetriją, gali būti naudojami skirtingo dydžio implantai. Jų gamybai reikia skirtingo užpildo kiekio.

Pagal formą implantai gali būti apvalūs, anatominiai ir ergonominiai. Tinkamai parinkti implantą padeda tiek specialisto kompetencija, tiek individualūs pacientės poreikiai. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad inovatyvių produktų kūrimui reikia didesnių gamintojo investicijų, todėl natūralu, kad jų kaina yra didesnė. Todėl mėgstantiems naujoves tenka sumokėti šiek tiek daugiau.

Klinikoje teikiamos paslaugos

Gydytojo konsultacija gali būti įskaičiuota į operacijos kainą. Kartais už ją yra imamas papildomas mokestis. Taip pat gydytojas gali skirti papildomus medikamentus prieš bei po operacijos ir kitas specialias priemones. Dažniausiai klientės po operacijos gali grįžti namo jau tą pačią dieną. Tačiau pasirinkus nakvynės paslaugą, už ją reikia sumokėti. Taip pat klinikoje gali būti teikiama maitinimo, slaugos ir kitos paslaugos.

Tikimės, kad straipsnyje pateikti paaiškinimai padėjo geriau suprasti šios plastinės operacijos kainą. Atminkite, kad procedūros yra parenkamos atsižvelgiant į individualius klientės poreikius. Dėl šios priežasties būtina gydytojo konsultacija.

Užs. 952

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: