blank

Ar ne metas naujiems baldams?

Nereikia ir sakyti – būtent namai karantino metu patampa ta vieta, kurioje praleidžiame daugiausiai laiko. Ir būtent tuomet atsiranda tikrai ne viena progai naujai pažvelgti į savo namus. Ir, nieko keista, kad užtenka vos kelių įdėmių žvilgsnių, jog suprastumėte, kad jūsų namams reikia pastebimų pokyčių, susijusių su baldais. Taigi, metas atsakyti sau įklausimą, ar ne metas naujiems baldams?

Atsakingai įvertinkite ne tik jau turimų baldų būklę – galbūt ji nebėra tokia puiki, kad ir toliau savo namuose norėtumėte matyti tuos pačius baldus, o galbūt ir patys gaminiai, dėl natūralaus nusidėvėjimo arba lūžių jau nebegali tinkamai atlikti jiems skirtų funkcijų? Taigi, pats metas apgalvoti, kokie baldai turėtų atsidurti jūsų namuose. Na, o, jei manote, kad karantino laikotarpiu jų įsigijimas gali būti sudėtingas, tai smarkiai klystate – iš tiesų įsigyti baldus dar niekada nebuvo taip paprasta, kaip dabar, nepaisant visų apribojimų. Tiesiog spauskite čia ir išsirinkite tinkamiausius baldus savo namams jau dabar, net neišvykdami iš savo namų.  Dar daugiau, bus užtikrintas ne tik itin patogus apsipirkimo procesas, bet ir taip pat jums nereikės rūpintis pristatymu – pasirinkti baldai atvyks tiesiai į jūsų namus.

Keiskite ne tik baldus, bet ir sienas

Vis dėlto, labai tikėtina, kad jūsų namams reikia ir dar daugiau pokyčių – ne tik pakeisti baldus. Atkreipkite  dėmesį ir į sienas – ar jos iš tiesų atrodo estetiškai? O gal paskutinį kartą jas kažkuo dengėte tik prieš keliolika metų? Jei taip, tokiu atveju, pats tinkamiausias pasirinkimas – tingias karantino dienas bei ilgus vakarus išnaudoti keičiant sienų dangų. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad jog panorėjus šį sumanymą paversti realybe, iš tiesų nereikės daug pastangų –  atminkite, kad visų naujam sienų padengimui reikalingų prekių, pavyzdžiui, tapetų, tikrai galite įsigyti itin saugiai šiuo ypatingu laikotarpiu – apsipirkite internetu. Tapetai internetu užtikrina, kad tinkamiausius išsirinkti ne tik iš itin didelio pasirinkimo,  bet ir sau patogiausiu metu.

Naujos dekoracijos

Na, o, jei naujų baldų įsigijimas jūsų namams atrodo šiuo metu atrodo pernelyg stambus planas, tokiu atveju palikite jį ateičiai, o patys šiuo metu įgyvendinkite kitą idėją – papuoškite  savo namus naujomis dekoracijomis. Nors šio sumanymo įgyvendinimas tikrai nepareikalaus nei daug laiko, nei daug pinigų, nei daug energijos, patys nustebsite, koks didelius ir ryškus bus pokytis. Tad pats metas atsakingai įvertinti savo namus ir nuspęsti, ko jiems šiandien labiausiai prireiktų – naujų paveikslų, užuolaidų ar smulkių interjero detalių, kurias, esant poreikius būtų galima pernešti iš vienos vietos į kitą.

Taigi, apibendrinant belieka tik pastebėti, kad nuobodusis karantinas bei griežti apribojimai gali būtų iš tiesų ne toks jau ir nuobodus – tereikia  pažvelgti į savo namus nauju žvilgsniu ir tikrai netruksite pastebėti, ką juose norėtumėte pakeisti. Tačiau ir tai dar ne viskas – taip pat netruksite pastebėti, kad šiandien galiojantys apribojimai tikrai neturi jokios įtakos jūsų planų įgyvendinimui – visos detalės, kurių prireiks jūsų planų įgyvendinimui ir kurių pareikalaus tokie procesai, kaip pavyzdžiui, tapetų klijavimas, gali būti įsigyjamos greitai bei patogiai.

Užs. 84

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments