blank

Vandens siurbliai yra gyvybiškai svarbi priemonė įvairiems gyvenamiesiems, lengviems komerciniams ar žemės ūkio darbams, ypač kaimo vietovėse, jie gali atlikti svarbų vaidmenį. Vandens siurblys gali išleisti vandenį iš rūsio ar seklių užtvindytų vietų, nusausinti ir užpildyti baseiną ar užtvanką arba taip pat gali būti naudojamas žemės ūkiui reikalingam drėkinimui.

Pagrindinė vandens siurblių funkcija yra pašalinti vandens perteklių arba perkelti vandenį tarp dviejų taškų. Vandens siurbliai skirstomi į 2 skirtingas kategorijas: išcentriniai siurbliai ir teigiamo tūrio konstrukcijos tipas.

Išcentrinis vandens siurblys

Šių siurblių paskirtis yra nukreipti vandenį į siurblį ir slėgti išleidimo srautą, naudojant jo besisukantį sparnuotės ratą. Tai ypač gerai veikia su plonu ir dideliu skysčio srautu. Galima siurbti visų tipų skysčius, net ir mažo klampumo skysčius. Išcentriniai vandens siurbliai dažniausiai naudojami pastatuose, kur naudojami vandens tiekimui siurbti, įskaitant pneumatines sistemas, ir vietas, kur nereikia siurbimo lifto.

Teigiamo tūrio dizaino tipas vandens siurblys

Šie siurbliai idealiai tinka įvairiose pramonės šakose, kuriose yra tiek jautrių kietų medžiagų, tiek didelio klampumo skysčių. Jis naudojamas fiksuotam srautui tiekti lanksčios diafragmos mechaninio susitraukimo ir išsiplėtimo metu. Jis pašalina orą iš linijų, todėl nereikia išleisti oro iš linijų. Šio tipo siurblys labai rekomenduojamas tais atvejais, kai yra mažas srautas ir didelis srautas.

Taip pat apžvelkime ir kitus vandens siurblių tipus ir pritaikymus.

Transporto priemonės vandens siurblys

Transporto priemonės vandens siurblys naudojamas vandens srautui reguliuoti naudojant transporto priemonės aušinimo sistemą.

Šulinio vandens siurblys

Šulinio vandens siurblys naudojamas namuose ar įmonėse. Pagrindinis jo tikslas yra patraukti vandenį iš žemės, kad būtų galima naudoti kriauklėse ir vonios kambariuose.

Slėgio bako vandens siurblys

Slėgio siurblys naudojamas vandens slėgiui reguliuoti, kuris kontroliuoja vandenį tokiose vietose kaip namai ar įmonės.

Užs. 76

saukstasakute
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: