blank

Gurmanai

Būsimieji dovanos gavėjai mielai išbando naujus skonius ir drąsiai su jais eksperimentuoja? Tuomet galite jiems dovanoti įvairių gurmaniškų produktų, kurie artimiesiems leis namuose surengti atradimų kupiną degustaciją. Kavos mėgėjams taip pat galima padovanoti kapsulinį aparatą ar pusiau automatinį prietaisą, kuris leis patiems improvizuoti kuriant naujus receptus. Tuo tarpu smaližiams patiks šokolado fondiu ir bet kokie kiti saldūs gardėsiai – tikrai lengvai surasite, kuo juos būtų galima nudžiuginti. 

Keliautojai

Jei su artimaisiais sunku suplanuoti susitikimą, kadangi jie didžiąją laiko dalį praleidžia kelyje, verta pagalvoti apie dovanas, susijusias su kelionėmis. Pagalvokite, kokiu būdu dažniausiai keliauja Jūsų artimieji. Jei jie renkasi automobilį, puikiai tiks įvairūs autoturizmo reikmenys, o jeigu artimieji dažniau skraido lėktuvu, pravartu pasidomėti, ar jie yra įsigiję pripučiamas kelionines pagalvėles. Dažnai lankantiems užsienio šalis, turėtų patikti ir nutrinamas kelionių žemėlapis, kuris juos įkvėps naujoms išvykoms.

Sportininkai

Artimiesiems, kurie net ir vyresniame amžiuje stengiasi dažniau pajudėti, turėtų patikti dovanos, susijusios su aktyviu laisvalaikiu. Priklausomai nuo konkretesnių veiklų, jiems gali tikti vaikščiojimo lazdos, gimnastikos prekės ar, pavyzdžiui, šaltiems orams puikiai tinkantys termo drabužiai. Sportuojantieji dažniausiai daug dėmesio skiria savo sveikatai ir mitybai, tad jiems galite padovanoti maisto papildų, sveikesniam maisto gaminimui skirtų prietaisų ar bendrą savijautą sekti leidžiančių išmaniųjų laikrodžių. Pagalvokite, kokie sprendimai labiausiai sužavėtų Jūsų artimuosius.

Namisėdos

Kalėdinės dovanos poroms, kurios daugiausiai laiko praleidžia namuose, turėtų būti susijusios su jaukios atmosferos puoselėjimu. Tai gali būti namų kvapai ar kvapų difuzoriai, kurie ne tik leis mėgautis maloniu aromatu, bet ir subtiliai papildys interjerą. Jaukiems vakarams taip pat puikiai tiks minkšti pledai, o galbūt net ir modernesnis televizorius. Galima pagalvoti ir apie įvairias interjero detales, tačiau turėtumėte įsitikinti, kad gerai žinote artimųjų skonį – tuomet Jūsų dovaną jiems iš tiesų norėsis įtraukti į bendrą aplinką.

Kulinarai

Jei užsukę pas artimuosius į svečius praktiškai visuomet esate vaišinami gardžiausiais kulinariniais šedevrais, nesuklysite jiems padovanoję naujų virtuvės reikmenų. Virtuvės kombainai, trintuvai, garų puodai, griliai, naujos kepimo formelės, universalūs serviravimo indai – tai tik keletas tokių variantų. Tiesa, didelė tikimybė, kad jie jau bus jais apsirūpinę, tačiau atidžiau jų pasiklausę, galite išgirsti, apie ką šiuo metu svajoja Jūsų artimieji.

Darbštuoliai

Taip būtų galima apibūdinti tuos artimuosius, kurie itin daug dėmesio skiria namų ir kiemo puoselėjimui. Ieškodami jiems dovanos, galite pagalvoti apie sprendimus, kurie su tokiais darbais padėtų susitvarkyti efektyviau. Grindų siurbimo ar žolės pjovimo robotai, gyvatvorių žirklės, sodo apranga, garų šluotos – visos šios dovanos tikrai turėtų būti įvertintos palankiai. Tiesa, po sunkių darbų artimiesiems turėtų norėtis atsipalaiduoti, tad jiems gali praversti ir kokybiškas namų masažuoklis.

Tai – tik kelios kalėdinės dovanos tėvams ir kitiems Jūsų artimiesiems, tačiau atsižvelgę į jų kasdienybę, panašių idėjų sugalvoti galėsite kur kas daugiau. Svarbiausia, kad dovana vienaip ar kitaip atspindėtų jų gyvenimo būdą – tuomet artimieji iš tiesų galės ją pritaikyti kasdienybėje. 

Užs. 1351

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: