blank

Klasikinis interjero stilius laikomas nesenstančiu ir nepavaldžiu tendencijoms. Tad pasirinkę jį tikrai nesuklysite. Nors šis interjero stilius daugeliui atrodo gerai pažįstamas, pradėjus jį kurti savo namuose, dažnai kyla įvairių klausimų. Tam, kad šis procesas būtų kuo aiškesnis ir paprastesnis, rekomenduojame vadovautis keletu paprastų taisyklių, kurias būtent ir pateikiame šiame straipsnyje.

Raskite centrinį kambario tašką

Raktas į klasikinio stiliaus interjerą yra simetrija ir tvarka. Baldai jame turėtų būti išdėstyti aplink centrinį kambario tašką, pavyzdžiui, židinį ar kitą ryškų akcentą. Atradus centrinį kambario tašką, bus paprasta apstatyti kambarį laikantis simetrijos. Neretai ir patys klasikiniai baldai pasižymi simetrija, tad išlaikyti ją interjere nebus sudėtinga.

Pasirinkite tinkamas spalvas

Tinkamiausiais klasikiniam interjerui laikomi gamtos atspalviai, nes jie sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, kartu suteikdami rafinuotumo pojūtį. Šie atspalviai paprastai yra įkvėpti natūralių elementų, tokių kaip medis, akmuo ir žemė, ir apima tokias spalvas kaip smėlio, pilkšva, dramblio kaulo ir kreminė.

Natūralius atspalvius klasikiniame interjere galima derinti su sodriomis ir šiltomis spalvomis, tokiomis kaip ruda, aukso ar tamsiai mėlyna. Bene labiausiai jos tinka smulkioms detalėms. Rinkdamiesi spalvas, atsižvelkite į jų derėjimą tarpusavyje ir siekite kontrasto, taip sukursite tvarkingo ir švaraus interjero įvaizdį.

Kruopščiai derinkite aksesuarus

Dar vienas klasikinio interjero išskirtinumas yra aksesuarai. Jais, kaip ir baldais, turėtų būti siekiama išlaikyti simetriją. Pavyzdžiui, didelį išraiškingą paveikslą galima derinti su mažesnėmis interjero detalėmis, tokiomis kaip staliniai šviestuvai, kuriuos galima pastatyti iš abiejų paveikslo šonų. Tam, kad išlaikyti simetriją būtų paprasčiau, iš karto galite rinktis du vienodus aksesuarus, taip sukurdami veidrodinį efektą, pavyzdžiui, kai toks pat daiktas pastatomas vienoje ir kitoje kambario pusėje.

Naudojantis šiomis paprastomis taisyklėmis, sukurti patrauklų ir laikui nepavaldų klasikinį interjerą turėtų būti kur kas paprasčiau. Svarbiausia, stengtis išlaikyti simetriją, pasirinkti tinkamas spalvas ir aksesuarus. Taigi, linkime gero nusiteikimo ir puikaus rezultato.

Užs. 416

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: