blank

Labai svarbus puikus apšvietimas

Jei norite, kad jūsų prieškambaris sudarytų tinkamą pirmąjį įspūdį, turite užtikrinti, kad jis būtų ryškiai apšviestas. Tokioje erdvėje gero apšvietimo standartas yra 10 kartų ryškesnis nei gyvenamajame kambaryje. Natūrali šviesa pro langą visada yra geriausias pasirinkimas, bet dažnai į prieškambarį ji nepatenka. Todėl galite rinktis iš įvairių šviestuvų rūšių kaip: įleidžiami šviestuvai, bėginiai šviestuvai ar pakabinami šviestuvai ir kt.

Sandėliavimas turėtų būti daugiafunkcinis

Vienoje patalpoje atliekama tiek daug funkcijų, todėl ji turi būti ir labai funkcionali, ir stilinga. Svarbiausia rasti daugiafunkcinius daiktų laikymo sprendimus: suolai su įmontuotais stalčiais ar spintelėmis yra puikus pasirinkimas, nes juose yra daug vietos saugojimui, bet jie atrodo stilingai. Taip pat galite naudoti pakabinamą batų lentyną arba sieninę spintelę, kad atsirastų papildomos vietos rankinėms ir paltams. Jei norite ne tik laikyti, bet ir eksponuoti mėgstamus daiktus, tam puikiai tiks graži lentyna o jei turite daug daiktų kurie namuose neturi vietos ir visai nenorite jų eksponuoti, tuomet spinta būtent tai ko jums reikia.

Nepamirškite grindų dangos ir naudokite kilimėlius

Prieškambaris yra daugiafunkcinė patalpa, po kurią dažnai vaikštoma. Galite pagerinti šios erdvės išvaizdą padengę ją grindų danga. Galite vaikščioti ant kilimo, kuris yra ne tik funkcionalus, bet ir dekoratyvus, arba ant plytelių ar linoleumo grindų dangos. Pasirinkite tokį dizainą, kuris tiktų jūsų namams ir derėtų prie kitų kambario elementų. Pavyzdžiui, juodai balta danga gali būti puiki idėja, jei turite baltas sienas ir juodus baldus. Spalvota danga taip pat gali būti gera idėja, jei norite, kad mažai spalvų turinčiame kambaryje atsirastų spalvų. Prieškambaryje taip pat galite naudoti kilimėlius, kad apsaugotumėte grindų dangą nuo purvo ir šiukšlių ir suteiktumėte erdvei dekoratyvumo. Pasirinkite dizainą, kuris tinka patalpai ir vienija kitus jos elementus.

Pridėkite išmanių daiktų laikymo sprendimų

Prieškambaris yra puiki vieta laikyti tokius daiktus kaip skėčiai, batai ir sporto įranga, tačiau galbūt norėsite patobulinti standartines kabyklas ir batų lentynas. Pavyzdžiui, standartinis medinis drabužių stovas gali atrodyti ne vietoje šiuolaikiniame prieškambaryje. Šiuos daiktus galite patobulinti įrengdami sieninius paltų kabyklas ir batų stovus, pagamintus iš modernių medžiagų, pavyzdžiui, metalo, arba natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medžio. Prieškambaryje taip pat galite įrengti ant sienos tvirtinamą skėčių stovą, kad svečių skėčiai netrukdytų jiems išeiti, kol jie aunasi batus. Jei turite pakankamai vietos, prieškambaryje galite įrengti sieninę spintą, kurioje laikysite tokius daiktus kaip sporto įranga ir sodo įrankiai. Tai taip pat gali būti gera vieta tokiems daiktams, kaip šalikai, pirštinės ir paltai, laikyti.

Nedarykite klaidos naudodami daug spalvų

Į prieškambarį galite įtraukti ne tik ryškias spalvas, bet ir išnaudoti šią erdvę mėgstamiausiems daiktams demonstruoti. Tai gali būti meno kūriniai, dekoratyviniai daiktai ar šeimos nuotraukos. Derindami skirtingus elementus vienoje patalpoje, turite įsitikinti, kad visi daiktai dera tarpusavyje ir per daug neišsiskiria. Tai galite padaryti naudodami spalvas, kurios būdingos daugumai elementų, arba neutralias spalvas. Jei vienoje erdvėje naudosite per daug spalvų, ji gali atrodyti perkrauta ir nesuderinta. Prieškambaryje galite naudoti ryškias spalvas, tačiau būkite atsargūs, kad nepersistengtumėte. Pasirinkite kelis elementus, pavyzdžiui, dekoratyvinius daiktus ar meno kūrinius, kuriuos galėsite naudoti tokiu būdu.

Prieškambaris gali būti nedidelis, tačiau tai svarbi patalpa, kurioje laikome daugybę reikalingų daiktų. El. parduotuvė Balduperlai.lt turi didelį prieškambario baldų pasirinkimą, spintos, batų dėžės, rūbų kabyklos ir viskas ko gali jums prireikti apstatant prieškambarį baldais. Tai ideali erdvė, kurioje galima suvienyti skirtingus dizaino elementus iš kitų namų erdvių ir sukurti funkcionalią patalpą, kurioje jaučiamas tikslingumas. Labai svarbu išnaudoti šią erdvę maksimaliai ir naudoti daugiafunkcinius daiktų laikymo sprendimus, pavyzdžiui, batų lentyną, kurią galima naudoti ir sporto inventoriui laikyti. Norint suvienodinti erdvę ir padaryti ją įdomesnę, galima naudoti ryškias spalvas, o šiam kambariui idealiai tinka lankstūs baldai. Nepamirškite grindų dangos ir naudokite kilimėlius, kad apsaugotumėte grindų dangą ir pridėtumėte puošybos. Pridėkite išmanių laikymo sprendimų, pavyzdžiui, ant sienos tvirtinamą skėčių stovą, ir nedarykite klaidos naudodami daug spalvų.

Užs. 69

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: