blank

Dovanos tėčiui yra meilės ir prisirišimo išraiška, rodanti artumą, prisirišimą ir pagarbą. Ypatingoms progoms norisi atrasti tai, kas tėčiui parodytų, kiek daug jis reiškia savo vaikams ir išreikštų padėką už pastangas dėl šeimos gerovės. Tad kaip išrinkti tėčiui tokia dovaną, kuri jį nuoširdžiai nustebintų?

Dovana tėčiui, kuriam nieko nereikia

Dažniausiai tėtis yra praktiškiausias šeimos narys, kuris, artėjant šventėms, nesiliauja kartojęs, kad jam nieko nereikia. Todėl ieškant dovanų reikėtų į tai atsižvelgti ir nustebinti jį kukliais siurprizais arba… išpildyti senas svajones. Galbūt kažkada jis norėjo išbandyti aktyvias pramogas, tik vis nelikdavo tam laiko? O galbūt jis apleido hobius, kurie sutekdavo daug malonumo? Jei taip, tėvo dienos ar gimtadienio proga jį pavyks pradžiuginti dovanų kuponu jo išsvajotam užsiėmimui.  Tai gali būti pasivažinėjimas kariniu automobiliu, virtualios realybės patirtys ar kulinarinė pamoka.

Laikas, skirtas tėčiui

Psichologų teigimu, ilsintis ir leidžiant laiką su artimaisiais, vis sunkiau sukoncentruoti dėmesį. Vis pasiduodami distrakcijoms retai kada būname čia ir dabar, o sąmoningo laiko kartu praleidžiame labai nedaug. Todėl laikas gali tapti tobula dovana mylimam tėčiui. Nuotykių ir siurprizų kupina diena nustebintų kiekvieną. Susiplanavus laiką kartu, galima veikti tai, kas jam patiktų, tarkim, žvejoti, pasivaikščioti pažintiniame take ar kartu papietauti. Jei tėtis mėgsta ramius užsiėmimus, sukurkite jam šventę nusivesdami jį į kino teatrą, spektaklį ar koncertą. Siurpizus mėgstantiems tėčiams patiks išbandyti naujus dalykus: pasivažinėti gamtoje Bagiu, sudalyvauti interaktyviame žaidime ar pavakarieniauti aklinoje tamsoje.

Palinkėjimas tėčiui

Didžiausia dovana visai šeimai yra laimingas, patenkintas savimi ir sveikas tėtis. Jei Jis dažnai pamiršta apie save, nes visas jėgas skiria rūpindamasis kitais, jam praverstų poilsio dovanos. Savaitgalis sveikatingumo centre ar viešbutyje su masažais, pirtimis ir baseinu padės jam atgauti jėgas.

Jei norisi parodyti bangiam tėčiui, koks jis ypatingas, Beta.lt dovanų čekiai nudžiugins kiekvieną. Čia galima rasti įsimintinų Kalėdų, Tėvo dienos ir gimtadienio dovanų pigiau. Juk dovanos internetu kainuoja daug pigiau, o tėčiui suteiktos patirtys taps nepamirštamomis.

Užs. 60

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments