blank

Paskolų bendrovės pateisina klientų lūkesčius ir siūlo greitąsias paskolas internetu visą parą. Tad jei norite greitai pasiskolinti papildomų lėšų, pasinaudokite paskola internetu. Ką verta prisiminti? Kur ieškoti pigaus ir greito finansavimo?

Šiais laikais vis daugiau paslaugų galite užsisakyti iš savo kompiuterio ar išmaniojo telefono. Užsakote pirkinius su pristatymu į namus, apmokate sąskaitas, užsisakote skrydį ir viešbutį kitame pasaulio krašte… Taip pat galite kreiptis ir dėl nebankinės paskolos internetu.

Paskola internetu – kada tai bus naudinga?

Paskola internetu gali pasirodyti geras sprendimas daugelyje nenumatytų situacijų. Pavyzdžiui, jei sugenda jūsų namų įranga ir jums reikia nusipirkti naują arba pamiršote apmokėti sąskaitas, o jūsų banko sąskaita tuščia arba jums tiesiog reikia papildomų pinigų, galite drąsiai kreiptis dėl paskolos internetu.

Kas gali gauti paskolą internetu?

Paskolos internetu – tai puiki galimybė žmonėms, kurie nori gauti pinigų labai greitai. Patogu, kad nereikia vykti į filialą, Paskolos internetu suteikiamos sumoms nuo 50 iki net 10 tūkst. eurų. Jas galima grąžinti įvairiais būdais – vienu kartu arba, pavyzdžiui, kas mėnesį mokamomis įmokomis. Turimos lėšų sumos, kurias galima pasiskolinti, ir paskolos sąlygos priklauso nuo konkrečios įstaigos parengto pasiūlymo. Daugiau informacijos internetinėje svetainėje.

Tokio tipo paskolą gali gauti žmonės, turintys nuolatines ir stabilias finansines pajamas. Ūkio subjektas turi turėti lėšų, reikalingų įmokoms sumokėti per nurodytą laikotarpį. Tačiau tai nebūtinai turi būti darbas pagal darbo sutartį. Paskolų bendrovės priima daugybę skirtingų pajamų šaltinių ir šiuo atžvilgiu yra ne tokios griežtos nei bankai. Nepriklausomos institucijos į skolininko finansinės padėties vertinimą žiūri kur kas švelniau, jos taip pat daug dažniau priima teigiamus kredito sprendimus.

Be pagrindinės finansinės padėties, paskolų bendrovės nustato ir savo amžiaus kriterijus. Klientas turi juos atitikti, kad galėtų kreiptis dėl paskolos. Taip pat privalote turėti banko sąskaitą, nes reikia patvirtinti paskolos gavėjo asmens duomenis patikrinimo pavedimu (tai vienkartinė operacija). Paskutinis svarbus aspektas yra jūsų kredito istorija. Paskolą internetu įmonė nusprendžia suteikti tik tuo atveju, jei klientas nėra įsiskolinęs kitoms institucijoms ir nėra įtrauktas į skolininkų registrą.

Užs. 1195

naujieji
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: