blank

Į kokius parametrus verta atkreipti dėmesį renkantis nagų frezą?

  1. Galia

Pagrindinis parametras, į kurį ekspertai pataria atsižvelgti renkantis manikiūro mašiną namų ar daugiau profesionaliam naudojimui, yra variklio galia. Ji turėtų būti ne mažesnė kaip 30 vatų. Rekomenduojama manikiūro prietaisų galia naudojimui namuose yra 60 W, o profesionaliuose salonuose – 60-100 W.

  1. Svoris ir konfigūracija

Pagal dizainą frezos iš esmės nesiskiria viena nuo kitos. Įrangos patogumą darbe lemia rankenos konfigūracija. Ją reikia pasirinkti tokią, kad būtų patogu laikyti rankoje visą darbo dieną.

Prietaiso svoris taip pat tiesiogiai lemia jo naudojimo patogumą. Geriausi prietaisai manikiūrui atlikti namuose sveria apie 150-200 g. Profesionalios klasės modelių svoris gali viršyti 2 kg.

  1. Frezos sukimosi greitis

Kitas svarbus parametras yra įrenginio greitis. Kuo jis didesnis, tuo geriau greičiau galima atlikti manikiūrą. Tačiau galingas įrenginys taip pat padidina riziką susižaloti klientą. Todėl renkantis, kokį manikiūro įrenginį geriau pirkti, svarbu atsižvelgti manikiūristo patirtį. Meistrams, neturintiems patirties, rekomenduojama pasirinkti frezą, kurios maksimalus greitis yra 20-30 tūkst. apsisukimų per minutę. Maksimalus greitis profesionalaus lygio modeliuose yra nuo 30 tūkst. apsisukimų per minutę.

Gera freza turėtų turėti gana platų greičio diapazoną. Tai padės manikiūristui tiksliau pasirinkti sukimosi greitį skirtingų zonų apdorojimui.

  1. Frezos antgalių tipai ir skaičius

Renkantis prietaisą manikiūrui, būtina atsižvelgti į jo antgalių komplektą. Jie būna įvairių formų, kiekvienas iš jų skirtas tam tikrai funkcijai atlikti:

  1. Antgalis odelėms, naudojamas atskirti ją nuo nago ir pašalinti.
  2. Kūginis antgalis. Nuospaudų ir įaugusių nagų gydymui.
  3. Poliravimo antgalis. Nago plokštelės šlifavimui ir poliravimui, siekiant suteikti jo paviršiui blizgesio.
  4. Aštrus antgalis. Negyviems odos sluoksniams ir nuospaudoms pašalinti.
  5. Cilindrinis antgalis. Naudojamas kojų nagams gydyti.
  6. Teptuko pavidalo antgalis. Jis naudojamas odos dalelėms ir nagų dulkėms pašalinti manikiūro metu.

Užs. 750

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments