blank

Aukštos kokybės lipni etiketė šiandien yra vienas iš pagrindinių elementų, galinčių patraukti vartotojo dėmesį ir išskirti jį iš konkurentų. Štai kodėl verslininkai dažnai tam teikia pirmenybę. Lipnių etikečių pirkimas ar jų gamybos užsakymas šiandien nėra problema https://www.printela.lt/lipnios-etiketes/. Šio įrankio prieinamumas siekiant padidinti pardavimo efektyvumą yra didelis privalumas.

Šiuolaikinės etiketės pasižymi originaliu dizainu, ryškumu ir informatyvumu. Jų dėka prekė niekada nepasimes lentynoje, nes bus lengvai atpažįstama ir unikali. Lipniomis etiketėmis galima identifikuoti maistą, buitinę chemiją, kvepalus, buitines ir statybines medžiagas, alkoholinius gėrimus ir daug kitų įvairių gaminių.

Šio sprendimo privalumai yra šie:

  • etiketės atsparumas drėgmei ir kitoms neigiamoms aplinkos sąlygoms;
  • gebėjimas išlaikyti patrauklią išvaizdą ilgą laiką;
  • žymiai pagreitėja produktų ženklinimo greitis;
  • saugūs žmonių sveikatai;
  • pritraukia klientų dėmesį, motyvuoja juos pirkti;
  • pateikia kuo daugiau informacijos apie produktą, yra lengvai skaitomai.

Gamybos procese naudojamos šios medžiagos:

  • Klijų kompozicija yra vienas iš svarbiausių viso būsimo lipduko kokybės parametrų. Kaip tvirtai etiketė prilimpa prie paviršiaus, tiesiogiai priklauso nuo klijų. Priešlaikinis nusilupimas sandėliavimo ar aktyvaus naudojimo metu gali sukelti ne pačias maloniausias pasekmes tiek estetiniu, tiek praktiniu požiūriu. Jei etiketė nusiluptų anksčiau laiko, tai gali sudaryti neigiamą vartotojo požiūrį į produktą, o tada paveikti spaustuvės reputaciją, kuri dalyvavo kuriant etiketes.
  • Siekiant sumažinti išlaidas ir palengvinti transportavimą, ritininis pagrindas yra labai populiarus;
  • Silikoninis sluoksnis. Tarpinis sluoksnis tarp popieriaus ir rašalo. Naudojimo tankis ir jo kokybė lemia gatavo produkto ilgaamžiškumą;
  • Dažai. Kokybiškų dažų pasirinkimas užtikrina apsaugą nuo išblukimo, lietaus išplovimo ir pelėsių pažeidimų esant drėgnoms sąlygoms.

Originalūs, dailaus dizaino gaminių lipdukai visada patraukia vartotojų dėmesį, o nekokybiški kelia pasibjaurėjimą ir nepasitikėjimą. Tokie elementai naudojami gaminiams ženklinti ir identifikuoti. Pagal reikalavimus etiketėje turi būti informacija apie gaminį, įskaitant jo savybes, charakteristikas, laikymo reikalavimus ir kt. Kadangi gaminį galima ilgai laikyti sandėlyje arba parduotuvių lentynose, taip pat esant žemai temperatūrai, medžiagos, iš kurios gaminami lipdukai, stiprumas, patogumas juos klijuoti, lipdukų tvirtumas. lipnus sluoksnis  yra ypač svarbūs.

Užs. 975

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: