blank

Pirmiausia, ką turite žinoti – visuomet dera pasikliauti profesionalų konsultacijomis. Internetinės prekybos vietos https://orodrekintuvas.lt/ specialistai sako, jog galimybės šiomis dienomis yra tikrai plačios, be to, daugelis oro drėkintuvų atlieka ne tik pagrindinę funkciją – drėkina orą, bet ir daugelį kitų: patalpos apšvietimo, mėgstamo aromato suteikimo  ar tiesiog gali būti kaip stilinga namų, biuro, kavinės interjero detalė. Įvertinę savo lūkesčius ir prioritetus, renkanti oro drėkintuvą, būtinai pasitarkite su specialistais. Jų profesionalūs patarimai padės pasirinkti tinkamiausią variantą. 

Jeigu, vis tik, nusprendėte, jog jums reikalingas oro drėkintuvas ir tuo pačiu valytuvas, turėtumėte žinoti, jog tai tikrai bus puikus pasirinkimas. Šis įrenginys ne tik drėkina, bet ir valo orą. Ventiliatorius įtraukia užterštą ir sausą orą, kuris pirmiausiai yra perfiltruojamas per aktyviosios anglies priešfiltrį, o tuomet nukreipiamas per besisukančius drėkinimo diskus su oro įtraukimo briaunelėmis. Išfiltruotas oras yra natūraliai išvalomas, tad prilygsta orui išvalytam lietaus ar vandens krioklio. Be to, kadangi šis prietaisas nesukuria rasos taško, tai yra labai tinkamas tiems, kurie nenori rūko efekto namuose.

Pateiksime pagrindinius privalumus, kuriais gali pasigirti mūsų minimi prietaisai:

Oro drėkintuvai  valytuvai išvalo dulkes. Dulkės kaupiasi ir už bei po lovomis, spintomis, voniomis, šaldytuvais, tarp knygų,  pagalvėlių, paveikslų ir kt. Čia ir padeda oro valytuvai, kurie patalpose išvalo dulkes.

Oro drėkintuvai  valytuvai išvalo net žiedadulkes. Oro valytuvai šalina ne tik žiedadulkes, bet ir kitas kietąsias daleles, kurios gali potencialiai sukelti įvairias alergijas.

Oro drėkintuvai  valytuvai yra neabejotinai ekonomiškas sprendimas, taupantis namų erdvę. Šie prietaisai namuose gali tarnauti dviem tikslais: ir oro valymui ir drėkinimui garais.

Oro valytuvas ir jonizatorius viename. Jonizatoriaus funkcija oro valytuve pasitarnauja gerinant kvėpuojamo oro kokybę.

Užs. 1117

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments