Kalėdos yra neįsivaizduojamos be kalėdinių dekoracijų tokių kaip kalėdiniai žaisliukai bei kalėdinės lemputės. Jau nuo lapkričio mėnesio parduotuvėse daug kalėdinės atributikos, kurios pasirinkimas yra labai gausus, tačiau, kaip išsirinkti kalėdines dekoracijas bei stilingai papuošti namus?

Pateikiame keletą patarimų, kaip išsirinkti kalėdinius papuošimus.

Prieš pirkdami pagalvokite, kokį būstą norite papuošti, ar jums tikrai reikia kalėdinių dekoracijų. Daugelyje būstų pakanka tik papuoštos eglutės. Kai kurie žmonės kabina kalėdinius vainikus ant durų. Ir to užtenka.

Atminkite, kad kalėdinės dekoracijos yra naudojamos maždaug mėnesį. Dar 11 mėnesių mes jas laikome spintose, spintelėse ar rūsiuose. Taigi kalėdiniai papuošimai, įsigyti su nuolaidomis ar per akcijas, tikriausiai neatrodys taip pat gerai, kaip kokybiškų prekės ženklų kalėdinės dekoracijos.

Nepirkite daiktų, kurie yra per dideli ar turintys neįprastas formas. Atminkite, kad juos turėsite kažkur saugoti.

Tai, kad šiais metais madingos skandinaviško stiliaus kalėdinės dekoracijos, dar nereiškia, kad turėtumėte jas įsigyti.  Paklauskite savęs, kas jums tikrai patinka bei tinka jūsų namams.

Atminkite, kad kartais geriausi dekoravimo būdai yra diodinės girliandos. Galite papuošti jomis beveik viską. Todėl, jei nenorite išleisti daug pinigų papuošimams, galite papuošti namus tik girliandomis.

Tuomet, kai jau papuošėte namus, metas atėjo papuošti eglutę kalėdiniais žaisliukais. Kalėdinių žaisliukų pirkimas yra ne tik maloni, bet ir atsakinga užduotis. Renkantis eglutės papuošimus, girliandas ir kitą švenčių atributiką, verta atsižvelgti ne tik į jų grožį, bet ir į saugumą.

Pateikiame keletą praktiškų ir naudingų patarimų, kaip taisyklingai pasirinkti kalėdinius žaisliukus.

Perskaitykite informaciją apie žaisliuko sudėtį

Beveik neįmanoma „iš akies“ nustatyti, iš ko pagaminti kalėdiniai žaisliukai, todėl pirkti žaisliukų, kuriuose nenurodyta sudėtis, nederėtų.

Prastos kokybės kalėdinio žaisliuko medžiaga gali sukelti ne tik nemalonų kvapą, bet ir apsinuodijimą, jei tokia dekoracija patenka į mažo vaiko rankas, o jis nusprendžia jos paragauti. Šventinių dekoracijų gamybai gali būti naudojami polimerai, kurių pagrindinės sudėtinės dalys yra fenolis, formaldehidas, nitrilas, vinilis, stirenas ir kiti chemikalai, todėl nėra jokios priežasties rizikuoti.

Atidžiai apžiūrėkite žaisliuką

Kalėdos.lt ekspertai rekomenduoja atidžiai apžiūrėti eglutės žaisliuką. Pavyzdžiui, aštrūs stiklo papuošalų kraštai turėtų būti apsaugoti dangteliais. Figūros turėtų būti be defektų, dėmių, oro burbuliukų.

Patikrinkite, ar nėra kvapo

Jei medžiaga ir dažai, iš kurios pagamintas kalėdinis žaisliukas, yra aukštos kokybės, jis neturėtų skleisti kvapo.

Pačiupinėkite žaisliuką

Kokybiškų kalėdinių žaisliukų dažai nesitepa ir palietus blizgučiai nelieka ant delno. Žaisliukas turėtų būti tvirtas. Verta patikrinti, ar jis gerai sutvirtintas. Beje, stikliniai blizgantys kalėdiniai žaisliukai yra stipresni nei matiniai dėl skystojo sidabro sluoksnio.

Žaisliuko sutvirtinimas

Patikimas tvirtinimas yra kalėdinių žaisliukų ilgaamžiškumo ir saugumo garantas. Taip pat atminkite, kad stikliniai eglutės papuošimai neturėtų būti per sunkūs, kitaip eglės šaka sulinks – žaisliukas gali nukristi ir sudužti.

Jei norite papuošti savo namus stilingai, nepersistenkite su kalėdinių papuošimų kiekiu. Taip pat prieš įsigydami kalėdinius žaisliukus ar dekoracijas, atkreipkite dėmesį į tai, iš ko jie pagaminti, bei įvertinkite prekę dar prieš perkant. Jei norite nustebinti savo artimuosius įdomiomis kalėdinėmis dekoracijomis, žaisliukais ar lemputėmis, apsilankykite internetinėje parduotuvėje kalėdos.lt!

Užs. 1254

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie