blank

Važiavimas dviračiu – tai viena smagiausių aktyvaus laisvalaikio veiklų, kuri naudinga ne vien tik dėl kalorijų deginimo, bet taip pat ir dėl ištvermės didinimo, raumenų stiprinimo, ir t.t.  Jei svarstote apie naujo dviračio įsigijimą, tikrai nemažą pasirinkimą rasite internetinėje parduotuvėje https://pigu.lt/lt/dviraciai, kuri visuomet džiugina nedidelėmis prekių kainomis ir itin dideliu produkcijos asortimentu. Išsirinkti tinkamą dviratį galėsite gerokai paprasčiau, jei atsižvelgsite į keletą svarbiausių kriterijų, taigi, ką svarbu įvertinti ieškant paties tinkamiausio?

Dviračio paskirtis

Dviračiai gali būti pritaikyti berniukams, mergaitėms, jaunimui, vyrams ar moterims (taip pat rasite ir universalių dviračių). Toks dviračių grupavimas pagal paskirtį dažniausiai padeda šiek tiek susiaurinti savo paiešką ir pasirinkti tokius dviračius, kurie tiktų būtent jums. Taip pat yra naudinga atsižvelgti į ratų skersmenį, medžiagas, iš kurių pagamintas dviratis, ir t.t.

Pasvarstykite, kur dažniausiai važinėsite

Pirmiausia reikėtų įvertinti, koks dviračio tipas geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius. Jei važinėsitės ganėtinai retai, ir tam rinksitės pakankamai lygią dangą, jums tikrai nebūtina investuoti į brangiai kainuojantį profesionalų dviratį. Jei nuspręsite važinėti kalnuotomis vietovėmis, geriausiu pasirinkimu gali būti kalnų dviratis, o tuomet, jei dviračiu naudositės ne tik jūs, bet ir kiti šeimos nariai, palankia pasirinkimo galimybe gali būti universalus dviratis.

Kokį gamintoją pasirinkti?

Šiandien dviračių įsigijimą siūlo daugybė įvairių gamintoją, tad natūraliai kyla klausimas, kokio prekinio ženklo dviratis galėtų būti pačiu tinkamiausiu pasirinkimu. Būtų paprasta, jei būtų galima pateikti vienareikšmišką atsakymą, tačiau viskas yra gerokai sudėtingiau. Jei norite išsirinkti patį geriausią gamintoją, turite atlikti šiokius tokius „namų darbus“ ir pasidomėti, kokie dviračių gamintojai yra vertinami palankiausiai.

Atsižvelkite į savo ūgį ir svorį

Tinkamiausią dviratį pasirinksite tuomet, jei įvertinsite savo ūgį ir svorį (specialistai teigia, kad tai yra dar svarbiau nei medžiagos, iš kurių dviratis yra pagamintas). Rinkdamiesi dviratį internetu turėsite galimybę pasinaudoti prekių atrankos filtru, kuriame galėsite pažymėti tam tikrą ūgio intervalą. Tai galės susiaurinti jūsų paiešką, o peržiūrėję tinkamų dviračių sąrašą galėsite skaityti toliau jų aprašymą.

Dviračio paieška pagal kainą

Tikriausiai jau esate numatę, kokią pinigų sumą skirsite dviračio įsigijimui, todėl tokios produkcijos paieška gali būti dar greitesnė. Internetinėje parduotuvėje turėsite galimybę pasirinkti prekių atranką pagal tam tikrą kainų intervalą ar pagal prekių rikiavimą nuo mažiausios iki didžiausios kainos, taigi, tai gali padėti pasirinkti tokį dviratį, kuris geriausiai atitiktų jūsų finansines galimybes. Džiugina ir tai, kad šiandien yra galimybė pasirinkti prekių įsigijimą išsimokėtinai: jei šiuo metu negalite sau leisti sumokėti visos sumos, tikrai nebūtina laukti kito sezono, nes dviračio įsigijimas gali būti siūlomas tikrai lanksčiomis atsiskaitymo sąlygomis.

Dvejojate dėl savo pasirinkimo? Pasikonsultuokite

Pirkdami dviratį internetu taip pat turėsite galimybę pasikonsultuoti su klientus aptarnaujančiais specialistais, todėl tai galės padėti paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Jei  dominančio dviračio aprašyme stigtų jums aktualios informacijos, ar paprasčiausiai kiltų tam tikrų neaiškumų, tiesiog susisiekite su specialistais, ir labai greitai gausite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Kiek laiko reikės palaukti užsakyto dviračio?

Kartais baiminamasi, kad internetinėje parduotuvėje užsakyto dviračio gali tekti laukti pernelyg ilgą laiką, tačiau tikrai nėra reikalo dėl to nuogąstauti. Jei dviratį pirksite Pigu.lt parduotuvėje, prekių filtruose galėsite pasirinkti tuos dviračius, kuriuos galėtumėte atsiimti jau kitą dieną. Būtent tai gali užtikrinti, kad užsakyto dviračio nereikės laukti pernelyg ilgą laiką, ir labai greitai galėsite įsitikinti dviračio teikiamais privalumais.

 

Užs. 458

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments