blank

Įrankiai yra neatsiejama statybų, remontų ir kasdienių, buitinių darbų dalis. Visiems puikiai pažįstami atsuktuvai, plaktukai, pjūklai – be jų, daugelis lengvų ir nesudėtingų darbų, būtų tiesiog neįsivaizduojami. Nors, paprastiems namuose vis atsirandantiems remonto ar taisymo darbams tikrai gali pakakti atsuktuvo, nėra nieko patogiau ir praktiškiau už akumuliatorinį suktuvą, kuris visus darbus atliks itin lengvai ir greitai. Akumuliatoriniai suktuvai – vieni iš populiariausių įrankių, naudojami tiek profesionalų, tiek paprastų, mėgėjų. Be šio įrankio būtų tikrai sunku įsivaizduoti statybas, remontą ar baldų surinkimą. Šie įrankiai veikia baterijų, akumuliatorių pagalba, todėl, yra itin praktiški ir lengvai naudojami, net ten, kur nėra elektros šaltinio. Tačiau, akumuliatorinių suktuvų gali būti įvairiausių, todėl, pasirinkti gali būti ne taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Šiame straipsnyje rasite kelis, labai naudingus patarimus, kurie padės pasirinkti gerą ir kokybišką akumuliatorinį suktuvą.

Kodėl verta rinktis akumuliatorinį suktuvą?

Suktuvai gali būti rankiniai, elektriniai arba laidiniai, bei akumuliatoriniai. Tad, kodėl, naudinga ir verta rinktis būtent akumuliatorinį? Atsakymas gana paprastas. Vienas iš didžiausių akumuliatorinių suktuvų privalumų – patogumas. Akumuliatorinis atsuktuvas, gręžtuvas gali būti naudojamas bet kur, kai tuo tarpu, elektrinis reikalauja šalia esančio elektros šaltinio. Žinoma, laidiniai, elektriniai suktuvai, dažniausiai, yra kur kas galingesni. Tačiau, akumuliatorinis suktuvas yra pakankamai galingas, kad galėtų atlikti daugumą darbų, namuose. Tad, jei ieškote suktuvo namams, o ne profesionaliam naudojimui – akumuliatorinis suktuvas – geriausias pasirinkimas.

Galia

Norėdami pasirinkti gerą, kokybišką ir efektyviai veikiantį akumuliatorinį suktuvą, pirmiausia, turėtumėte atsižvelgti į jo galią. Nuo jos, priklausys kaip efektyviai veiks suktuvas, o taip pat, ir tai, kokius darbus juo galėsite atlikti. Akumuliatorinių suktuvų galia yra matuojama akumuliatoriaus voltais. Kuo didesnė galia reiškia didesnį sukimo momentą, kurio reikia norint įveikti pasipriešinimą. Šiomis dienomis, populiariausi ir plačiausiai naudojami yra tie akumuliatoriniai suktuvai, kurių galia siekia nuo 9.6 iki 18V. Tačiau, galima rasti ir silpnesnių: 6, 7,2 V prietaisų. Galingiausi suktuvai gebės atlikti daugybę, net itin intensyvių darbų, tačiau, jie ir svers daugiau. Na, o didelis svoris gali būti itin nepatogus, jei įrankį teks naudoti ilgai ir dažnai.

Bešepetėlinė variklio technologija – privalumas

Turbūt kyla klausimas: kas tai per technologija ir kuo ji ypatinga? Bešepetėlinė variklio technologija yra naujausia akumuliatorinių suktuvų technologija. Ne taip, kaip iki tol naudotuose šepetėliniuose varikliuose, šią technologiją naudojantys suktuvai, neturi šepetėlių. Tai reiškia, kad veikimo metu susidaro mažiau karščio, trintys, todėl, ir pats akumuliatorinis suktuvas ne taip stipriai dėvisi ir pasižymi išskirtiniu patvarumu. Dažniausiai, bešepetėlinis variklis yra efektyvesnis ir galingesnis, nei variklis su šepetėliais. Toks variklis suteikia didesnį sukimo momentą, greitį ir veikimo laiką. Na, o tai reiškia, kad galėsite dirbti ilgiau, iki kito krovimo.

Akumuliatorius

Rinkdamiesi naują akumuliatorinį suktuvą, daug dėmesio skirkite ir akumuliatoriui. Juk tai suktuvo dalis, be kurios jis paprasčiausiai negalėtų veikti! Šiomis dienomis, beveik visi akumuliatoriniai suktuvai veikia naudodami ličių-jonų akumuliatorius. Senesni modeliai taip pat naudoja ir nikelio-kadmio akumuliatorius, kurie puikiai veikia prietaisą naudojant intensyviai ir dažnai. Tačiau, toks akumuliatorius yra kenksmingas ir ne toks draugiškas aplinkai, kaip ličių-jonų. Ličių-jonų akumuliatoriai suteikia didelio diapazoną galią. Tiesa, kad ir koks akumuliatorius būtų, anksčiau ar vėliau, jis išsikrauna. Tad, specialistai rekomenduoja visada turėti antrą akumuliatorių, kuris užtikrins nenutrūkstantį darbą, kol krausite kitą. Daugelis gamintojų, dažnai parduoda akumuliatorinių suktuvų komplektus, kuriuose galima rasti ir antrąjį, pakaitinį akumuliatorių. Dėmesio skirkite akumuliatoriaus talpai. Ji matuojama ampervalandėmis. Didelės talpos akumuliatorius, pavyzdžiui, 5Ah veiks kur kas ilgiau nei mažesnės talpos akumuliatorius. Tačiau, taip būna ne visada. Viskas priklauso ir nuo akumuliatoriaus galios. Kuo ji didesnė, kuo didesnis sukimo momentas, tuo daugiau energijos reikalauja suktuvas. Tad, didelė tikimybė, kad jis ir išsikraus greičiau. Tiesa, dėka efektyvių įkroviklių, akumuliatorius yra greitai įkraunamas ir vėl naudojamas. Galima rasti įkroviklius, kurie turi apsaugines funkcijas, neleidžiančias baterijai persikrauti, taip pat, yra tokių, kurie nurodo ir įkrovimo temperatūrą bei kitus rodiklius.

Kokybiškas ir geras akumuliatorinis atsuktuvas padės nudirbti visus, net netikėtai užklupusius darbus, namuose! Siūlome platų jų pasirinkimą ir itin geras kainas – varle.lt svetainėje!

Užs. 97

 

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments