Nustatykite biudžetą

4k projektoriai gana dažnai yra pasirenkami pagal jų kainą, todėl planuodami įsigyti tokį įrenginį galite pasvarstyti apie tai, kiek pinigų jam paskirsite. Prekyboje tikrai galima rasti pakankamai nebrangių projektorių, kurių techninės savybės tikrai pateisins jūsų poreikius: pavyzdžiui, itin palankių įvertinimų yra sulaukę šie projektorių modeliai: Optoma UHD51ALV, Optoma UHD50, BenQ HT3550, ir t.t.  Tikrai kokybiški 4k projektoriai nebūtinai turi kainuoti labai brangiai, tad nustatę biudžetą rasti geriausius pasirinkimus galėsite gerokai greičiau.

Ieškokite klientų įvertinimų

Šiandien informacijos stoka tikrai negalėtume skųstis, tad prieš įsigydami vieno ar kito modelio projektorių pirmiausia galite pasidomėti, kokių atsiliepimų jie yra sulaukę, ir galbūt tai padės paprasčiau išsirinkti tinkamą projektorių. Internetinėje erdvėje galėsite rasti pakankamai nemažai atsiliepimų bei rekomendacijų: tai padės susidaryti tam tikrą nuomonę apie vieną ar kitą projektoriaus modelį, todėl rasti tinkamiausią sprendimą bus kur kas paprasčiau.

Projektoriaus kontrastas

Jei projektorius bus naudojamas tamsoje, kontrastas taps itin svarbiu kriterijumi, todėl renkantis tinkamiausią įrenginį vertėtų į tai atsižvelgti. Specialistai rekomenduoja rinktis tokius projektorius, kurių kontrastas yra bent 15000:1, nes tokiu atveju galėsite tikėtis tikrai paties geriausio efekto. Jei projektorius bus naudojamas šviesoje, šis kriterijus nebus toks svarbus, tačiau ieškant paties geriausio įrenginio tikrai verta atsižvelgti ir į tai.

Lempos eksploatavimo laikas

Nors renkantis projektorių dėmesys tikrai dažnai krypsta į tai, kokia yra šio įrenginio kaina, tačiau taip pat yra svarbu pasidomėti, kokia yra projektoriaus lempos eksploatavimo trukmė: jei ji bus ganėtinai trumpa, jau labai greitai gali tekti papildomų išlaidų, o to tikrai visada norėtųsi išvengti. Įprastai projektoriai turi lempas, kurių tarnavimo laikas yra nuo 3000 iki 7000 valandų, tačiau svarbu žinoti, kad LED lempų tarnavimo trukmė yra ilgesnė – ji gali siekti net iki 10 000 valandų. Taip pat vertėtų atsižvelgti ir į tai, koks yra lempos ryškumas – specialistai rekomenduoja rinktis tokius projektorius, kurių ryškumas yra bent 3000 ANSI liumenų.

Integruotas garsiakalbis ir kitos papildomos funkcijos

Jei demonstruojama informacija yra su garsu, tokiu atveju pravartu rinktis projektorių, kuris turi integruotą garsiakalbį, nes priešingu atveju projektoriaus naudojimas gali sudaryti tam tikrų nepatogumų. Taip pat šių įrenginių specifikacijose galima pasidomėti ir įvairiomis kitomis papildomomis funkcijomis, kurios gali praversti atliekant įvairias demonstracijas ar pan. Pavyzdžiui, taip pat gali būti aktualu tai, ar projektorius gali būti prijungiamas prie bevielio interneto, nes tai gali gerokai supaprastinti įvairių demonstracijų atlikimą (pavyzdžiui, projektorius gali būti prijungiamas prie išmaniojo telefono).

Pasitarkite su specialistais

Jei išsirinkti tinkamiausią 4k projektorių pasirodytų pernelyg keblu, visada yra galimybė tiesiog pasitarti su specialistais, kurie tikrai atsakys į jums kylančius klausimus ir padės kur kas paprasčiau apsispręsti. Taigi, visai nesvarbu, kokią prekybos vietą nuspręsite pasirinkti, ir kokioms reikmėms projektorius bus pritaikomas, pasitarkite su klientus aptarnaujančius konsultantu, ir kartu tikrai galėsite atrasti tinkamiausią sprendimą.

Informacijos šaltinis: https://projectortop.com/optoma-uhd50-vs-uhd60/

Užs. 1161

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments