blank

Pastatykite kėdes ir fotelius

Laisvame svetainės kampe galima pastatyti kelias papildomas kėdes ar fotelius. Jeigu vietos yra daug, tuomet ją kuo puikiausiai užims sofa ar minkštas kampas. Šis dizaino sprendimas padės išspręsti problemą, kur pasodinti svečius. Prabangūs odiniai baldai suteiks svetainei rafinuotumo ir jaukumo, o sėdėti ant jų bus itin patogu.

Pasirinkite L formos minkštą kampą

Jeigu laisvas erdvės plotas atrodo labai keistos formos, jį galima subalansuoti L formos minkštu kampu. Šį baldą galite priderinti prie jau esamų interjero elementų. Pavyzdžiui, galite pasirinkti prie kitų baldų derantį apmušalo tipą, tačiau kitokią jo spalvą arba raštą. Galite netgi priderinti audinių raštą prie paveikslų!

Pakabinkite lentynas

Pakabinamos lentynos gali būti lengvai derinamos su pastatomosiomis. Suteikdami papildomo funkcionalumo tuščiai erdvei, galėsite atlaisvinti tas, kurios yra perkrautos. Pavyzdžiui, ant lentynų galėsite sudėti knygas ir žurnalus. Jeigu šios yra netoli lango, tai bus puiki vieta pastatyti augalus ir įrengti žaliąjį kampelį.

Sukurkite paveikslų sieną

Galbūt turite kelis dulkančius plakatus, atvirukų kolekciją arba gausybę nuotraukų? Šiuos širdžiai malonius paveikslus galite įrėminti arba tiesiog priklijuoti lipnia juosta ant sienos. Galite sukurti kompoziciją, sudėlioję vaizdus į tam tikrą formą. Kitas variantas – pakabinti kamštinę lentą. Ant juos galėsite prisegti svarbius užrašus, raštelius ar tai, ką tik sugalvosite.

Yra daugybė būdų, kaip užimti tuščią svetainės kampą. Patariame šią erdvę skirti daiktų laikymui arba papildomoms sėdimoms vietoms įrengti. Atlaisvinę apkrautas vietas, užpildykite ištuštėjusias – tokiu būdu subalansuosite erdvę. Įrengę sėdėjimui skirtas vietas, galbūt užpildysite ne tik tuščią kampą, bet ir visus namus. Taigi juose bus maloniau leisti laiką.

Užs. 952

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: