blank

Priimkite save tokio amžiaus, kokio iš tikrųjų esate

Visų pirma, laikas mums pagaliau įsisąmoninti ir suprasti, kad senėjimas, ateinantis su metais, yra visiškai normali kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Ir tai yra labai svarbu prisiminti, kai kalbame apie brandesnio amžiaus moterų madą. Tai reiškia, kad jums nereikia „bijoti“ savo tikrojo amžiaus ir stengtis atrodyti daug jauniau nei iš tikrųjų esate.

Kiekviena moteris turėtų siekti susikurti stilingos ir elegantiškos moters įvaizdį, o ne bandyti pasiekti jaunos merginos įvaizdį atitinkantį rezultatą. Trumpiau tariant, reikia suprasti, kad yra būdų, kaip, sulaukus brandaus amžiaus, atrodyti stilingai ir nepriekaištingai, kartu nesivaikant seniai prabėgusių laikų ir neatrodant kaip tipinė dešimtojo dešimtmečio močiutė. Tačiau tai pavyks padaryti tik tuo atveju, jei sau pripažinsite, kad esate tokio amžiaus, kokio esate.

Mylėkite save

Tai tiesiogiai susiję su jau minėtu patarimu. Jūs turite jaustis patogiai savo kūne. Tai reiškia, kad turite mylėti save ir pasitikėti savo jėgomis. Meilė sau ir pakankamas savęs vertinimas yra be galo svarbūs – ypač, kai sulaukiame brandaus amžiaus ir pasikeičia savęs suvokimas.

Suprantama, bėgant metams gali atrodyti, kad prarandate savo tikrąjį „aš“ ir jums tampa sunkiau priimti fizinius ir emocinius pokyčius, tačiau tai esate jūs. Priimkite save ir mylėkite lygiai taip pat, kaip tai darėte, kai buvote jaunesnės. Pokyčiai tikrai ne visuomet yra blogas dalykas. Juolab, kad yra daugybė būtų, kaip galėtumėte pasitelkti stilių savo naudai ir visuomet atrodyti nepriekaištingai – nepaisant vyresnio amžiaus.

Stiliaus patarimai, kurie padės labiau pasitikėti savimi

Nors kartais jums gali atrodyti per daug sudėtinga suformuoti jūsų amžiaus moteriai tinkamą įvaizdį, iš tikrųjų taip neturėtų būti. Todėl pateiksime jums keletą idėjų, kaip galėtumėte suformuoti savo įvaizdį, tinkamai suderindamos atskiras stiliaus detales į vieną bendrą visumą.

Orientuokitės tik į kokybiškus drabužius

Renkantis drabužius, reikia stengtis įsigyti tokius, kurie būtų labai geros kokybės. Tuo tarpu, jei manėte, kad sulaukus brandaus amžiaus nebėra svarbu, ką iš tikrųjų dėvite, todėl nėra prasmės investuoti į kokybiškas stiliaus detales, labai klydote. Pigūs ir nekokybiški drabužiai yra tiesiausias kelias į stiliaus katastrofą. Tokie drabužiai ne tik vizualiai atrodo prastai, juos dėvint sunku jaustis patogiai, jie greičiau susidėvi, trumpiau tarnauja ir tikrai neprisideda prie nepriekaištingo įvaizdžio brandžiame amžiuje.

Tačiau, jei orientuositės tik į kokybiškus drabužius, kurie dar ir puikiai atitinka jūsų kūno linijas, jausitės ir atrodysite nepriekaištingai. Jau nekalbant apie tai, kad tokie drabužiai daug ilgiau tarnaus, o jūs galėsite sutaupyti, nes nereiks dažnai jų keisti ir pirkti naujų.

Atsižvelkite į spalvas

Dar vienas veiksnys, kurį reikėtų apsvarstyti kalbant apie brandaus amžiaus moterų madą, yra spalvos, nes būtent jos turi labai didelę įtaką galutiniam rezultatui. Atminkite, kad per daug nerizikuodamos savo stiliumi, galite jį pagyvinti pasirinkdamos drąsesnius atspalvius. Tačiau reikėtų stengtis vengti per daug žaismingo rezultato.

Pavyzdžiui, pavasario sezonui puikiai tinka įvairios neutralios ir pastelinės spalvos. Vasarą savo įvaizdį galite pagyvinti pasitelkdamos raudoną, turkio ar garstyčių spalvas. Rudenį ir žiemą jums tiktų įsigyti bordo ar tamsiai mėlynos spalvos drabužių. Tuo tarpu, jei paprastai jūs mėgstate rinktis tokias spalvas, kaip balta arba juoda, nepamirškite savo įvaizdžio papildyti ryškesnių spalvų akcentais.

Atkreipkite dėmesį į tekstūrą

Nereikėtų pamiršti ir apie tekstūras bei audinius, kuriuos pasirinksite formuodamos savo įvaizdį. Jei norite susikurti įdomesnį ir įvairesnį įvaizdį, galite derinti drabužius ir aksesuarus, kurie būtų tokių pačių spalvų, bet skirtingų tekstūrų. Pavyzdžiui, galite pasiekti puikų rezultatą, pasirinkdamos džinsus ir šilkinę palaidinę arba medvilninį triko ir aksominį sijoną.

Nepamirškite šalių

Turbūt jau seniai žinote, kad papuošalai yra nuostabus būdas pagyvinti savo stilių – ypač kalbant apie vyresnio amžiaus moterų madą. Tačiau ar galėtumėte įvardyti vieną universalų aksesuarą, kurį savo drabužių spintoje būtina turėti kiekvienai ir ne tik brandaus amžiaus moteriai? Taip, tai šalis. Prie savo pasirinktų drabužių priderinusios stilingą šalį, galėsite akimirksniu transformuoti savo įvaizdį norima linkme – juk šaliai yra itin universali detalė, kurią labai paprasta derinti su pačiais įvairiausiais drabužiais. Be to, svarbu ir tai, kad šaliai yra tinkami bet kuriame amžiuje, o tai reiškia, kad jų pasirinkimo atveju jūs galite sekti naujausias mados tendencijas ir išsirinkti tai, kas būtų madinga ir derėtų prie jūsų įvaizdžio bei suteiktų jam įvairumo ir žaismingumo.

Nepamirškite ir kitų aksesuarų

Norite įvaldyti brandaus amžiaus moterų madą ir susikurti savo unikalų įvaizdį? Tuomet tikrai turite žinoti, kaip pasitelkti tinkamus ir skoningus aksesuarus, kad patobulintumėte ir praturtintumėte savo įvaizdį. Kaip jau supratote, savo įvaizdyje būtinai turėtumėte atrasti vietos šaliams, tačiau jie nėra vieninteliai svarbūs aksesuarai. Ne ką mažiau svarbu savo įvaizdžio formavimui panaudoti ir kitus aksesuarus, kurie suteiktų daugiau puošnumo ir žavesio, todėl reikėtų pagalvoti apie įvairesnes rankines, avalynę, plaukų aksesuarus, diržus ir kt.

Paprastai brandaus amžiaus moterų madoje vyrauja stambesni papuošalai ir rankinės. Tuo tarpu, renkantis avalynę, visų pirma rekomenduojama ir naudinga rinktis uždarus plokščiapadžius batus, tokius kaip mokasinai, sportbačiai ar espandrilės, nes juk svarbiausia jaustis patogiai.

Stenkitės atnaujinti savo įvaizdį

Galiausiai turite būti drąsios, išradingos ir nesibaiminti atnaujinti savo įvaizdžio. Tam jums reikės leisti sau daugiau eksperimentuoti ir išbandyti įvairius drabužių bei aksesuarų derinius. Trumpiau tariant, geriausias būdas iš naujo atrasti savo asmeninį stilių yra išbandyti daug skirtingų derinių, nes tik taip bus lengviau pasirinkti stilių, kuris leidžia jaustis labiausiai panašia į save.

Taigi, dabar atėjo metas žengti žingsnį pirmyn ir atnaujinti savo įvaizdį. Nebijokite klysti ir leiskite sau mėgautis šia jūsų laukiančia stiliaus formavimo kelione brandžiame amžiuje. Išbandykite tai, ko dar nebandėte, ir orientuokitės į tai, kas jums leidžia jaustis patogiau ir labiau pasitikėti savimi. Visa tai padės sukurti tobulą ir nepriekaištingą brandaus amžiaus sulaukusios moters įvaizdį.

Plačiau: https://sidonas.lt/

Užs. 1058

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: