Žmonės, kurie gyvena privačiuose namuose arba vasaras praleidžia soduose, žino, kaip svarbu turėti tinkamą vandens tiekimą. O tokios avarinės situacijos, kaip, pavyzdžiui, užlietas rūsys, verčia ne tik eikvoti savo jėgas, laiką ir nervus, bet ir pinigus profesionaliam pasekmių šalinimui. Tokiose situacijose gali pagelbėti drenažiniai siurbliai.

Kaip veikia drenažinis siurblys?

Drenažo siurblys yra įrenginys, leidžiantis siurbti vandenį. Jo veikimo principas yra toks: elektros variklis suka sparnuotę, kuri sukuria slėgį įėjimo ir išleidimo angoje – tai leidžia siurbti skystį horizontalia arba vertikalia kryptimi.

Drenažinio siurblio paskirtis

Drenažo siurblio pagalba galite pašalinti pavasarinio potvynio ar vandens vamzdžių plyšimo pasekmes, išsiurbdami vandenį iš apsemto rūsio. Siurblys padės nusausinti baseiną ar aikštelės drenažo sistemą, perpumpuodamas ten susikaupusį vandenį į viešąją lietaus kanalizaciją. Tokio tipo siurbimo įranga naudojama ne tik avarinėse situacijose: su šiuo siurbliu lysvėms laistyti vandenį galima išsiurbti iš artimiausio ežero, upės ar tiesiog vandens talpyklos. Siurblys gali būti naudojamas fontanui ar dirbtiniam kriokliui įrengti, jis gali tapti svarbia sodo lašelinio laistymo sistemos dalimi.

Kokie yra drenažo siurblių tipai?

Drenažo siurblio tipas lemia jo veikimo principą. Priklausomai nuo panardinimo galimybės, drenažo siurbliai skirstomi į 2 tipus: paviršinius ir panardinamuosius. Taip pat yra drenažo siurbliai švariam ir nešvariam vandeniui.

Švaraus vandens drenažo siurblys naudojamas vandens siurbimui tose vietose, kur skystyje randama tik iki 5 mm kietų priemaišų. Tokius siurblius galima naudoti ir žemei laistyti. Savo ruožtu nešvaraus vandens drenažo siurblys skirtas naudoti tose vietose, kur, priešingai, į skystį gali patekti kietų priemaišų, iki 35 mm.

Kaip pasirinkti drenažo siurblį?

Priimdami sprendimą dėl pirkimo, atsižvelkite į šias drenažo siurblių savybes:

  • medžiaga – kuo tvirtesnė siurblio medžiaga, tuo mažesnė tikimybė, kad jis deformuosis, vadinasi, tarnaus jums daugelį metų;
  • našumas – drenažo siurblio našumas matuojamas litrais per minutę arba valandą. Ir kuo šis rodiklis didesnis, tuo greičiau ir geriau siurblys susidoros su vandens siurbimu;
  • jungiklio tipas – komplektacijose galima rasti dviejų tipų jungiklių plūdinius ir automatinius;
  • naudojimo aplinka – prieš pirkdami siurblį nuspręskite, kur norite jį naudoti.

Tai padės išsiaiškinti, kuris išleidimo siurblys geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Užs. 400

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: